Реєстрація на програму «Молодь змінить Україну – 2020»

Продовжено відбір на програму «Молодь змінить Україну – 2020».

Про це повідомляє пресслужба Кіровоградської обласної ради, пише 0522.

Учасниками програми може стати молодь віком від 20 до 35 років.

Програма складається з 3 етапів:

І етап (жовтень-листопад 2020) – онлайн-школи локального розвитку для учасників і учасниць із 9 областей: Львівська, Рівненська, Закарпатська, Хмельницька, Миколаївська, Кіровоградська, Сумська, Херсонська та Луганська.

Цей етап передбачає 6-тижневе онлайн-навчання з 19.10 до 30.10 двічі на тиждень і поєднує лекторії, практичні кейси, індивідуальну роботу та інше.

ІІ етап (грудень 2020 – лютий 2021) – реалізація проєктів місцевого розвитку. Зосереджений на реалізації проєктів місцевого розвитку, які були розроблені учасниками та учасницями із застосуванням знань, отриманих на навчальних модулях.

ІІІ етап (квітень-червень 2021) – навчальні поїздки до однієї із шести країн Європи: Швеції, Швейцарії, Австрії, Польщі, Німеччини та Норвегії.

Автори найбільш успішних проєктів матимуть можливість отримати малий грант для реалізації своєї ідеї або взяти участь у навчальній поїздці до однієї з країн, що відповідають критеріям, які напрацьовані Богданом Гаврилишиним.

Реєстрація триває до 10 жовтня до 23.00 год за посиланням: https://bit.ly/2EScBnw

Сайт програми: https://mzu.bhfamily.org/

Контакти: менеджер з комунікацій Фонду родини Богдана Гаврилишина Маріанна Єлейко – моб.:0506701510, [email protected], [email protected]

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: