Рекомендації по вибору теплої підлоги під ламінат

Ламінат – одне з найбільш популярних покриттів для підлоги. Цей матеріал вигідно відрізняється від плитки або інших доступних варіантів, але завжди залишається холодним, навіть при комфортній температурі в приміщені. Розв’язати дану проблему допоможе тепла підлога під ламінат, якщо максимально відповідально підійти до облаштування системи обігріву.

Рекомендації по вибору теплої підлоги під ламінат

Який ламінат краще вибрати для теплої підлоги?

Майже кожне сучасне покриття, виготовлене з урахуванням відповідних європейських стандартів якості, буде ідеально поєднуватися з різними системами обігріву (при дотриманні певних правил експлуатації). Хороший матеріал, який пройшов сертифікацію, має витримувати різні навантаження, тому фактично вибір ускладнюється лише широким асортиментом продукції. Правда, мінімальні та максимальні теплові пороги все ж таки існують, тому завжди варто звертати увагу на особливості укладки ламінату. Більш детально з ними можна ознайомитись на сайті https://aqua-life.ua/ua/vse-pro-elektricheskiy-teplyy-pol/ або на інших тематичних ресурсах.

Очевидно, що далеко не весь ламінат однаково гарно підходить під теплу підлогу. Для ефективності обігріву надзвичайно важливі такі технічні характеристики як теплоізоляція та теплопровідність. Ці показники напряму залежать від щільності та цілісності матеріалу. При цьому далеко не всі виробники точно вказують ключові особливості своєї продукції, тому слід віддавати перевагу перевіреним брендам. Крім того, не варто забувати, що теплоізоляція ламінату сумується з аналогічним показником підкладки (при використанні такої), а значить в ідеалі покриття повинно бути міцним, але не занадто товстим.

За якими критеріями обирати підкладку для теплої підлоги?

Підкладки під ламінат можуть бути різними. Фактично характеристики захисного шару рідко виходять на перший план, якщо немає значних проблем з теплоізоляцією. Саме цей показник є найбільш важливим для обігріву, адже в результаті роботи системи має нагріватися верхнє покриття. Якщо тепло через прокладку проходить погано, то на комфортний температурний режим розраховувати не варто.

Коли річ іде про експлуатацію підлоги у стяжці, то потрібно робити ставку на мінімальні показники теплоізоляції. Оптимальний варіант – 0,15 або нижче цього значення. Щоб досягти потрібного результату, не слід використовувати пробкову або волокнисту прокладку, бо це дійсно хороші ізолятори, навіть без поєднання з ламінатом. Більш детальні характеристики інших матеріалів можна побачити на сайті https://aqua-life.ua, де досить багато корисної інформації.

Окремо треба сказати про використання плівкової теплої підлоги (електричної чи інфрачервоної), бо вона ідеально функціонує саме при максимальній теплоізоляції. Це пояснюється особливостями укладки покриття. Даний процес доволі багатогранний, тому вивчати його досконально точно не потрібно. Тим паче коли на ринку є готові підкладки для теплої підлоги під ламінат (зі спеціальними отворами). Правда, специфічні конструкції з додатковою перфорацією насправді суттєво програють конкуренцію аналогам без вирізів. Це пояснюється досить просто – переплачувати за повітря ніхто не хоче, бо воно не покращує ефективність теплої підлоги.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины