Реконструкція басейну в чернігівському колегіумі №11 обійдеться в 5,5 мільйонів

Заміна опалення та вентиляції, утеплення підлоги, укладання нового кахелю, роздягалень, санвузлів та багато іншого передбачає реконструкція басейну в чернігівському колегіумі № 11, яка розпочалася в березні цього року. Нині виконана вже майже половина запланованих робіт.

Таку інформацію оприлюднила пресслужба міської ради.

— У приміщеннях душових кабін, тренерських приміщень, роздягалень вже зроблений капітальний ремонт. Крім того, підрядною організацією збільшена ширина дверних отворів — для того, щоб була можливість потрапити туди в дітей з маломобільних груп населення. Також зроблений пандус у приміщення колегіуму. І на даний момент вже почалися роботи з обкладання плиткою саме приміщення басейну. Окрім того, зроблений демонтаж старої плитки в басейні, вентиляція в душових. Вже частково зроблена і буде дороблятися система теплої підлоги, — розповів заступник начальника Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради Олександр Макаров.

Реконструкція в приміщенні, окрім кімнати з басейном, фактично добігла кінця. Попереду найскладніше – оновлення самого басейну. Незабаром роботи розпочнуться.

— Покриття чаші басейну буде спеціалізоване, з плівки ПВХ, і будуть його виконувати саме фахівці. Також поміняється система підготовки, підігріву та фільтрації води. Раніше басейн наповнювався водою з системи гарячого водопостачання. Коли вода холола, її просто зливали в каналізацію. Це було дуже затратно. Зараз встановлюються системи підігріву та фільтрації, які дозволять використовувати ресурси ощадливіше, — коментує Юрій Дока, виконроб підприємства-підрядника.

Кошти на ремонт виділено з міського бюджету. Сукупна вартість робіт складає 5,5 млн. грн. Проєкт розрахований на 2 роки. Остаточно об’єкт мають здати влітку 2021 року.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: