Реконструкція на мільйон: що зміниться й оновиться в коростенському парку «Древлянський?»

Парк «Древлянський», що в Коростені, безумовно є окрасою міста. Звісно ж, він потребує вдосконалення, втім не можна не погодитися, що це неймовірної краси місце.

Тут та добре відпочивати, природа так і надихає на нові ідеї, звершення, думки. Як говорять самі коростенці, їх тішить, що роботи з подальшого благоустрою парку тривають і він має стати ще красивішим!

Останнім часом багатьох зацікавило, що ведуться роботи в центрі «Древлянського», а якщо говорити конкретнішими — біля фонтану. За інформацією коростенських ЗМІ, які посилаються на слова Валерія Мартинюка — очільника управління житлово-комунального господарства Коростеня, на території парку плануюються зміни та оноллення, на які вже виділили 1 млн грн.

За словами посадовця, наразі стартувала реконструкція території біля самого фонтану. Майданчик біля водограю планують трохи розширити, так би мовити, поверхню викласти нової плиткою. До того ж, в межах реконструкції хочуть провести і встановити додаткове освітлення, поставити нові лавки для відвідувачів парку. А ще заплановано удосконалити систему скиду води.

Посадовець озвучив і суму, яку виділять з бюджету Коростеня, аби вищезгадані зміни в межах реконструкції відбулися. І сума ця — 1 мільйон гривень. Валерій Мартинюк запевнив, що всі роботи виконуються планово і проводять їх, дотримуючись всіх відповідних процедур.

За матеріалами видання «Іскоростень»

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: