Реконструкція очисних споруд і будівництво станції переробки мулу у Львові: що відомо про проєкт

Фото: Роман Балук

24 липня виконавчий комітет Львівської міської ради на засіданні ухвалив рішення про підтримку проєкту реконструкції очисних споруд і будівництва станції переробки мул для очистки та утилізації стічних вод та виробництва біогазу для когенерації у Львові.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради. Відтак, мають включити до проєкту міського бюджету Львова на 2021 рік суму коштів, яка необхідна для дофінансування цього проєкту. 

ЛМКП «Львівводоканал» має подати необхідні пропозиції та забезпечити подальшу реалізацію проєкту про реконструкцію очисних споруджень та будівництво станції переробки мулу. Департамент економічного розвитку має забезпечити підготовку та подання необхідних документів для реалізації проэкту про будівництво біогазової станції на очисних спорудах. 

Зазначимо, також виконком Львівської міськради погодив рішення про продовження дії пілотного проєкту із роздільного збору харчових та садових відходів від населення. Прийматимуть від львів’ян такі відходи на безоплатній основі до завершення дії проєкту.

Читайте також: У Львові малюють мурал, присвячений Андрею Шептицькому: який матиме вигляд

За даними пресслужби Львівської міської ради

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: