Реконструкцію мереж у Чорториївському яру Чернігова обіцяють завершити в листопаді

Ремонтні роботи з реконструкції каналізаційного колектору та будівництва лотка для водовідведення вздовж Чорториївського яру в Чернігові планують завершити на початку листопада.

Такі дані оприлюднила пресслужба міської ради.

Реконструкція самопливного каналізаційного колектору — це частина комплексного проєкту. Загальна його вартість — більше 40 млн грн. Прокладають колектор в обхід житлового сектору від вулиці Мезенцева до каналізаційної насосної станції №3 по вул.Мстиславській, 100-а.

Роботи надзвичайно важливі, оскільки мають велике значення для створення інфраструктури саме комунікацій міста Чернігова.

Через особливості рельєфу дуже часто тут збираються дощові й талі води, які регулярно підтоплювали двори приватного сектору та гаражний кооператив №29. Ще однією причиною підтоплень є те, що зливова каналізація на території гаражного кооперативу збудована самими же власниками гаражів з порушеннями. Щоб проблему підтоплення вирішити, одночасно з будівництвом колектору тут будують водовідвідний лоток, який захищатиме ґрунт від розмивання. Він має чималі розміри: ширину 3 метри і глибину 1,5 метри.

Реконструкція мереж під територією гаражного кооперативу №29 продовжуватиметься наступного року, наразі розробляється проєктна документація.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: