Рекреаційний майданчик «Діброва» — родзинка Тригірського лісництва на Житомирщині

Лісівники на Житомирщині активно долучаються до челенджу #Наше_лісництво, про старт якого ми нещодавно розповідали.

«Виклик приймаємо!

#Наше_лісництво Тригірське Житомирського лісгопу.

Рекреаційний майданчик «Діброва» безперечно є родзинкою Тригірського лісництва. Ті, кому доводиться їздити від Житомира на Чернівці, не оминають нагоди зупинитися тут та перепочити серед розкішної природи, відтак відвідувачів тут завше не бракує», — йдеться в дописі.

«Лісництво загалом має значне рекреаційне навантаження, — каже лісничий Валерій Іщук, котрий керує підрозділом понад 20 років. – Відомі на всю Україну лісові заказники «Замок Терещенка» і «Над Тетеровом» та ботанічна пам’ятка природи урочище «Тригіря» щороку відвідують тисячі туристів, отож пильнуємо, аби гості дотримувалися правил поведінки у лісі».

Лісництво розташоване на території Житомирського та Романівського адміністративних районів та займає площу 4 442,2 га.

В лісництві фунціонує тимчасовий розсадник площею 0,25 га. В цьому році працівники підрозділу створили 14 гектарів лісових культур та на 1 га — плантації різдвяних ялин.

«Позаяк лісництво славиться своїми дубовими насадженнями, то кілька років тому тут створили родинну плантацію дуба звичайного площею 2,0 га, аби мати елітне насіння для лісовідновлення.

Тамтешні лісівники добре дбають як про сьогодення, так і про майбутнє наших лісів, адже #тут_працюють_справжні_господарі.

Житомирський лісгосп передає естафету Коростишівському лісгоспу», — зазначається в публікації.

Більше фото у посиланні на допис.

Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: