Ремонт доріг Сумської міської територіальної громади залишається в пріоритеті

фото

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав мер міста Олександр Лисенко.

«Ми розуміємо, що сьогодні не тільки в Сумах треба ремонтувати дороги, а також треба приділяти увагу і шляхам, які проходять нашою територіальною громадою.

Ми працюємо для того, щоб і мешканці Сумської громади, і водії, і пасажири почували себе комфортно, щоб їздили рівними якісними дорогами.

Нова дорога, безперечно, сприятиме підвищенню рівня безпеки, зменшенню кількості дорожньо-транспортних пригод, а також зручності та швидкості руху для водіїв.

Сьогодні ми долучаємося до всіх програм розвитку, виходимо з різними ініціативами – беремо участь у конкурсах Фондів і програмах, в тому числі грантових, для того, щоб продовжити заданий темп відновлення автошляхів нашої громади.

Ми плануємо і в подальшому співпрацювати з Державним фондом регіонального розвитку, з народними депутатами, з обласними структурами, обов’язково будемо брати участь і в ремонті доріг на Чернеччину, ремонтуватимемо дорогу і в напрямку села Битиця».

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: