Рівненщина вийшла з «червоної зони»: коронавірус відступає

14 липня Рівненщина вийшла з «червоної зони». Про це повідомляють на сайті Рівненської обласної державної адміністрації.

Відсоток виявлення випадків інфікування COVID-19 склав 10,6, при допустимій нормі менше 11%. Це дозволило послабити карантинні обмеження. Разом з тим, на сьогодні свою діяльність не відновили: — дитячі садочки (окрім 7-ми районів, де рекомендовано відкрити садочки: Демидівський, Радивилівський, Корецький, Дубровицький, Дубенський (крім міста Дубно); 15 липня такі ж рекомендації отримали комісії в Острозькому та Зарічненському районах); — оздоровчі табори; — нічні клуби. Також заборонено проведення масових, спортивних і релігійних заходів та відвідування закладів соціальної сфери. 

У закладах громадського харчування, транспорті та інших місцях, де послаблено карантин, діють наступні обмеження: — не більше 50 % заповнених місць; — відстань між столиками — 2 метри; — за одним столом не більше 4 осіб; — режим роботи до 23 години; — обов’язковий температурний скринінг на вході; — провітрювання та дезінфекція приміщень; — наявність в персоналу засобів захисту. Послаблення карантинних норм — не означає скасування обмежувальних заходів.

До слова, Рівненщина поступово буде повертатися до нормального режиму життєдіяльності. Але і від кожного з нас залежить закінчення карантину. Будьте свідомі і не забувайте про елементарні засоби захисту та дезінфекції.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: