Рівненщина у п‘ятірці областей, де проводять найбільше тестувань на коронавірус в Україні

Фото ілюстративне

Рівненщина від початку епідемії на COVID-19 входить в п’ятірку кращих регіонів в Україні за обсягами тестування. Про це повідомили сьогодні під час брифінгу у Рівненській ОДА.

До слова, у перші місяці були задіяні лабораторні потужності двох лабораторій: обласного лабораторного центру і центру громадського здоров’я. В останні тижні досить потужно запрацювали фактично всі лабораторії у районах, що дозволило проводити масове дослідження ІФА-методом.

Також варто додати, що саме завдяки зусиллям Міністерства охорони здоров’я та обласної влади проведено модернізацію лабораторій, що дозволило покращити роботу спеціалістів. Загальновідомо, що чим більші будуть обсяги тестування, тим швидше буде зупинено розповсюдження захворювання у місцях спалаху. А це унеможливить важкі випадки перебігу хвороби та, головне, смертність від коронавірусу. Тому темпи тестування на COVID-19 в області не спадатимуть.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: