Рівненщина залишається в «зеленій зоні»: Показник захворюваності на коронавірус в межах норми

фото ілюстративне

Серед основних факторів, які використовуються у підрахунку Урядом щодо переходу в ту, чи іншу «карантинну» зону, це зайнятість ліжок. На сьогодні у Рівненській області завантаженість ліжок в закладах І-ї першої хвилі лікування хворих на коронавірус, складає менше 40%, при допустимих МОЗ 50%. Про це повідомили сьогодні під час брифінгу у Рівненській ОДА.

Наступний показник для послаблення карантину – тестування населення 24 на 100 тисяч. Цей показник на Рівненщині також в межах норми – область тестує достатньо: працює дві лабораторії: в центрі громадського здоров’я, а також лабораторія державного лабораторного центру. До показників відносяться також відсоток виявлених хворих, який має бути на межі 11%, а також динаміка захворювання не більше 10% за останніх 7 днів.

До слова, у разі збереження показників на рівні минулого тижня, Рівненщина має можливість і надалі залишитись у «зеленій» зоні. Нагадаємо, що рішення приймає Державна комісія з питань ТЕБ і НС.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: