Рівненську освітянку звинувачують, що назвала дітей з інвалідністю «карою Божою»

Фото: Суспільного

На Рівненщині від профілю директорки Костопільської спецшколи у Facebook з’явився коментар, де діти з інвалідністю фактично названі «карою Божою». Це викликало обурення в очільниці громадської організації, що опікується дітьми з інвалідністю, Маріанни Онуфрик. За її словами, схожі коментарі Марії Шами – непоодинокі. Директорка Суспільному причетність до авторства заперечує й планує звернутися у поліцію. 

У своєму пості в Facebok керівниця ГО «Соціальна Синергія» Маріанна Онуфрик опублікувала скрін коментаря, який нібито лишила директорка Костопільської спецшколи Марія Шама. Маріанні, яка виховує дитину з інвалідністю й відстоює право на сім’ю таких дітей, Марія Шама відповіла: «А якщо у вас така дитина є, то вас Бог мало покарав». 

Марія Шама Суспільному сказала, що вже кілька днів не заходила у соцмережі і такий коментар не писала. Пояснила, що у спецшколі у неї постійно відчинений кабінет, відтак доступ до її комп’ютера й ноутбука мають інші працівники закладу. 

«Я є у Facebook, але я такого не писала. Звідки я знаю ту людину, чи є в неї діти, я такого взагалі не могла написати, ви що. Мені що, потрібні зайві проблеми? Могли підставити, в школі таке робиться, що могли що хоч зробити», – сказала директорка Костопільської спеціальної школи Марія Шама. 

Маріанна Онуфрик розповіла Суспільному, що коментаторка Марія Шама часто лишає коментарі під постами, що стосуються постанови уряду № 586, вступаючи у полеміку з тими, хто відстоює право дітей на сім’ю. Це була відповідь під коментарем у пості нардепа Павла Сушка. 

Суспільне

«І під постами Мінсоцполітики ця пані Марія дуже активна, і ці коментарі схожі на ті, що вона дає, а вже зараз відмовляється. Вона дуже там активно пише, і під постами Української мережі за права дитини. Я в своєму житті наслухалась дуже багато і про кару Божу, і іншого, мене такі коментарі не зачіпають. Вона відстоює свій бізнес на дітях, на чужій біді», – сказала керівниця ГО «Соціальна Синергія» Маріанна Онуфрик. 

Марія Шама попросила у журналістів Суспільного контакти пані Маріанни і сказала, що хоче запевнити її особисто в тому, що не лишала цих коментарів. Згодом розповіла, що була шокована від активності своєї сторінки, коли зайшла у Facebook. Вона запевнила, що звертатиметься у поліцію, аби там встановили, хто писав від її імені. 

До слова, спецшкола підпорядковується обласній раді, контракт з Марією Шамою закінчується вже у грудні. У зв’язку з цим, каже директорка, в закладі «склалася нездорова атмосфера».

За матеріалами Суспільного.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: