Різдвяних янголів майстрували у Луцьку з трави та соломи

Янголів із трави, тканини та соломи виготовляли відвідувачі «Різдвяної майстерні», яка працює у Палаці культури міста Луцька

Частину заходів проведуть онлайн, розповіла Суспільному координаторка проєкту Олеся Іщук.

Безплатні майстер-класи у рамках проєкту триватимуть до 25 січня цього року.

13-річна Ілона Обідіна прийшла на майстер-клас разом із мамою та сестричкою. Дівчина розповіла, що вони планують зробити кілька янголів, щоб мати вдома різдвяний оберіг, і ще подарувати ангеликів рідним.

Безплатні майстер-класи у рамках проєкту триватимуть до 25 січня цього року.

Різдвяних янголів у майстерні виготовляють у різних техніках, розповіла координаторка проекту. Зі слів Олесі Іщук, солом’яні обереги – це сплетення традицій і християнських, і дохристиянських.

Майстриня Юлія Співак переїхала до Луцька із Черкаської області. Виготовляє янголів у старовинній техніці ляльок-мотанок. Так само, зазначила вона, можна створити інші фігурки. За словами Співак, на Волині вона знайшла найкращий матеріал для творчості.

«На Поліссі більш болотиста місцевість, і така трава росте, вона мені сподобалась для моєї роботи. Збираю цю траву в лісі літом, потім сушу і використовую у виробах цілий рік», – зазначила майстриня.

Координаторка творчих заходів Олеся Іщук розповіла, що із 8 січня майстерня переходить в онлайн-режим.

«Будемо транслювати те, що наготували, наробили, ділитися досвідом на сторінці Палацу культури та на сайті», – наголосила лучанка.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: