Робота банків, державних та комунальних установ у Львові 28 — 29 червня, — ГРАФІК

Фото умовне: з відкритих джерел

У зв’язку з Днем Конституції, який припадає у 2020 році на неділю, українці відпочиватимуть три дні поспіль. Вихідні будуть з 27 до 29 червня включно. У цей період державні заклади й служби працюватимуть за зміненим графіком.

Кореспондентка 032.ua пропонує ознайомитися з розкладом роботи різних установ у Львові під час цих вихідних днів. 

Як працюватимуть банки 

Робота банків відбувається згідно із загальним графіком святкових і вихідних днів в Україні. Зокрема, 28 та 29 червня банківська система не буде працювати.

Фото: графік роботи банків / Національний банк України, фейсбук

Центри надання адміністративних послуг у Львові

Графік роботи ЦНАПів буде змінений у зв’язку з державним святом. Зокрема, 28 — 29 червня Центри не працюватимуть. Із вівторка, 30 червня, вони знову розпочнуть роботу за звичним графіком. Вівторок — четвер: 09:00 — 18:00, у п’ятницю — 09:00 — 17:00. 

Фото: графі робота / Центр надання адміністративних послуг м.Львова, фейсбук

«Львівобленерго»

Кол-центр ПрАТ «Львівобленерго» працюватиме. Подзвонити, зо потреби, можна цілодобово. Безкоштовний виклик можна здійснити за номером 0-800-50-15-68.

«Львівводоканал»

Гаряча лінія звернення щодо відсутності водопостачання, витоки води, якості послуг працює цілодобово. Отож, жителі можуть звертатися за номером телефону 032-259-15-51. 

«Гаряча лінія міста Львова»

Контакт-центр “Гарячої лінії” Львова працює у цілодобовому режимі, дзвінки на номер 15-80 безкоштовні з усіх мобільних операторів. Також повідомити про проблеми у місті можна у соціальних мережах — на Facebook-сторінку «Гарячої лінії міста Львова».

Робота сервісних центрів МВС

Сервісні центри МВС працюватимуть за святковим графіком. Зокрема, головний та регіональні сервісні центри матимуть вихідні з 27 по 29 червня включно. Територіальні 27 червня працюватимуть з 09:00 до 15:45. 28, 29, 30 червня будуть вихідні дні. 

Фото: графік роботи /Сервісні центри МВС у Львівській області, фейсбук

Зазначимо, кореспондентка 032.ua також дізналася, який графік роботи відділень Нової пошти, Укрпошти, експрес-доставка Justin та доставки Meest Express 28 — 29 червня. 

Читайте також: Із 1 липня зросте максимальний розмір допомоги по безробіттю

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: