Родина Кравченків з Житомирщини за 15 років виховала 30 прийомних дітей. ВІДЕО

РОДИНА

Родина Кравченків, які проживають в Пісках поблизу Житомира, виховує 5 прийомних дітей. Будинок сімейного типу подружжя Надія та Валерій створили 15 років тому. За цей час виховали 30 прийомних дітей і чотирьох власних. На сьогодні мають 11 рідних та п’ятеро прийомних внуків.

15-річний Святослав проживає у родині 4 роки. Прийомні батьки забрали його в родину з житомирського притулку «Сонячний дім». Хлопець каже, що у майбутньому мріє стати художником. Вікторія любить допомагати матері на городі, а Олександр збирається йти в кухарі. Для хлопців прикладом є їхній прийомний батько.

«Сніданок мій чоловік готує сам, – каже Надія Кравченко. – Я вважаю це хорошим прикладом для наших хлопців, яких у нашій родині більшість. Батько в нас прекрасний взірець для насдідування – хлопці бачать це і знають».

Надія Кравченко каже, що головиними цінностями у їхній родині є любов та порозуміння. Чоловік із нею погоджується:

«Ми приймаємо дітей у родину, як рідних. Намагаємося створити їм затишні умови, щоб вони почували себе як вдома».

За словами подружжя, соціальна допомога на дітей надходить щомісяця і вчасно, а грошей цілком достатньо, щоб забезпечити дітей усім необхідним.

Авторка: Ірина Остапчук

Камера: Сергій Кобилянський

Джерело: suspilne.media

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: