Ротань: На сьогодні головне завдання — почути від клубів чіткі відповіді на запитання щодо відпуску гравців на Олімпійські ігри

Руслан Ротань, фото — УАФ

Головний тренер олімпійської збірної України Руслан Ротань розповів про товариський матч проти команди Японії U-23 (0:2), а також підготовку своїх підопічних до Олімпіади-2024.

“Ми провели дуже корисний спаринг проти сильного суперника. Дуже вдячні японцям за теплий прийом та за цю гру. Звісно, ми чудово розуміли, що нас чекає — тривалий переліт, пересадки, очікування, зміна часових поясів. Можливо, саме тому нас, по суті, вистачило лише на тайм. У матчі з таким суперником цього замало. Збірна Японії — дуже організована, дисциплінована й тактично вишколена команда. Я вважаю її одним із фаворитів Кубку Азії (U-23).

Це був лише початок нашої підготовки до Олімпіади. Результат нас, звісно, засмучує, але цей матч принесе нам користь. На сьогодні головне завдання — почути від клубів чіткі відповіді на запитання щодо відпуску гравців на Олімпійські ігри. Будемо вести з ними активний діалог”, – заявив Руслан Ротань.

Матч із Японією U-23 відбувся у Фукуоці, на стадіоні Кітакюсю Стедіум. Обидва голи у матчі українська збірна пропустила після перерви.

Нагадаємо, влітку 2024 року Україна вперше візьме участь в Олімпійському футбольному турнірі. Путівку до Парижа команда Руслана Ротаня виборола минулого року, вийшовши до півфіналу молодіжного чемпіонату Європи.

Збірна України зіграє на Олімпіаді-2024 з Аргентиною, Марокко та командою, яка займе третє місце на молодіжному Кубку Азії-2024. У першому турі підопічні Ротаня зустрінуться із азіатською збірною 24 липня.