Розпочався другий етап відбору на посаду заступника голови Житомирської ОДА з питань цифрового розвитку

ДІДЖИТАЛІЗАЦІЯ

Про це проінформував голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Вже є результати першого етапу відбору на посаду заступника голови Житомирської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

«10 днів тому публічно запросив фахівців, які розуміються на впровадженні у наше життя сучасних технологій, долучитися до нашої команди – дякую представникам ЗМІ за інформаційну підтримку! За цей час до нас звернулися 10 претендентів. За результатами аналізу їх досвіду та наданих документів до наступного етапу пройшло вже 6 кандидатів.

Мав особисту зустріч з кожним з них та дізнався їх бачення впровадження цифрових сервісів на Житомирщині. Адже людина, яку ми шукаємо повинна мати не лише серйозну фахову підготовку у цифровій сфері, але й розуміння того, як покроково транформувати стару бюрократичну систему «перекладання папірців» у сучасні сервіси зручні для населення області, підприємців та бізнесу. Дякую усім за таку миттєву реакцію та серйозний відгук», — зазначає Віталій Бунечко.

Учасники відбору мають досвід роботи у кібербезпеці та телекомунікаційній галузі, міжнародних консалтингових агентствах та інших напрямках. Серед них є представники великих ІТ-компанії, які мають представництва у європейських країнах, та фахівці з питань цифровізації у нашій області.

«Переходимо до наступного етапу. Документи претендентів, які відповідали вимогам до посади заступника голови облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації будуть направлені до кадрової комісії Офісу Президента України та Міністерства цифрової трансформації України для визначення переможця разом з яким ми будемо впроваджувати на Житомирщині сучасні державні сервіси», — додає очільник області.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: