Розпочнемо опалювальний сезон безпечно разом

Рятувальники інгформують жителів області щодо правил пожежної безпеки в осінньо-зимовий період.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС у Кіровоградській області, пише 0522.

Рятувальники Кіровоградщини проводять решулярну інформаційну годину дл жителів області, спрямовану на запобігання виникненню надзвичайних подій, у тому числі і пожеж, травмування та загибелі людей.

6 листопада рятувальники здійснили профілактичне відпрацювання міста Новомиргород. Фахівці рятувальної справи під час бесіди з місцевими жителями, в першу чергу, звернули увагу на такі важливі питання, як дотримання правил безпеки під час використання електричних та газових приладів, порадили громадянам уникати перевантаження електромережі та не використовувати саморобні або несправні побутові електрообігрівачі, а купувати лише сертифіковані заводського виробництва і суворо дотримуватися правил їх експлуатації.

Під час проведення інформаційних бесід рятувальники звернули особливу увагу на родини з дітьми: нагадали батькам, щоб не залишали малечу без нагляду і завжди тримали вогненебезпечні предмети у недоступних для дітей місцях. Школярам працівники Служби порятунку розповіли, наскільки важливо прислухатись до порад дорослих й завжди неухильно дотримуватися правил безпечної життєдіяльності вдома і в школі.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: