Рух у контрольному матчі здобув розгромну перемогу над Вересом

Рух — Верес, Краснопир и Рунич. Фото — fcruhlviv.com

Рух на своїй клубній базі провів перший контрольний матч під час передсезонної підготовки – суперником львів’ян був Верес. Команда Віталія Пономарьова здобула переконливу перемогу з рахунком 4:0.

Господарі вийшли вперед вже на 5-й хвилині – відзначився Василь Руніч. У середині першого тайму Рух подвоїв свою перевагу – удар Слюбика зі штрафного парирував голкіпер Вереса, але на добиванні вдало зіграв Ігор Краснопір. Позавчора 21-річний форвард офіційно перейшов в Рух з Оболоні. На 39-й хвилині рахунок до великого довів Таллес, який реалізував пенальті.

На другу половину зустрічі Рух повністю змінив склад, а крапку у поєдинку на 85-й хвилині поставив Олег Федор. Форвард після сольного проходу чудово пробив у дальній кут воріт.

Рух розпочав перший тренувальний збір 24 ​​червня. Друга частина літніх зборів проходитиме з 1 по 20 липня у Словенії.

У стартовому турі нового розіграшу УПЛ сезону 2024-25 Рух зіграє вдома проти Полісся. Базова дата туру – 3 серпня.