Середньомісячна зарплата буковинця становить трохи більше 8 тис грн

фото ілюстративне

У Чернівецькій області за перше півріччя 2020 року середньомісячна заробітня плата штатного працівника збільшилася на 8,8%.

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій (з кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) за січень–травень п.р. становила 8069 грн і збільшилася порівняно з січнем–равнем 2019р. на 8,8%. Про це йдеться у повідомленні Головного управління статистики у Чернівецькій області.

Індекс реальної заробітної плати (з урахуванням зміни споживчих цін) за січень–травень п.р. порівняно з січнем–травнем 2019р. становив 106,3%. 

Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій області протягом ​травня п.р. зменшилася на 30,1% або на 1622,3 тис.грн і на 1 червня п.р. становила 3769,1 тис.грн.  

Загалом обсяг невиплаченої заробітної плати на 1 червня п.р. становив 0,4% фонду оплати праці, нарахованого за травень п.р. 

На економічно активні підприємства області припадало 96,7% загальної суми боргу, на підприємства-банкрути – 3,3%. 

Заборгованість працівникам економічно активних підприємств протягом травня п.р. зменшилася на 30,8% або на 1622,3 тис.грн і на 1 червня п.р. становила 3643,4 тис.грн. Уся сума боргу економічно активних підприємств розподілилася між підприємствами транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності 39,4%), діяльності у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування (32,2%), освіти (16,0%), промисловості (9,3%), професійної, наукової та технічної діяльності (1,5%), сфери надання інших видів послуг (1,1%) та операцій з нерухомим майном (0,5%). 

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що буковинці, які постраждали від повені, зможуть отримати допомогу. Прочитати про це можна ТУТ.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: