Сергій Кузьміних: Ми розробили альтернативний законопроєкт про електронну торгівлю ліками

Під час одного зі своїх засідань, у комітеті Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування порекомендував ВР, аби там розглянули важливий законопроєкт. Мова йде про альтернативний законопроєкт, котрий стосується електронної лікарської торгівлі медикаментами. Його номер — 3615-1. Відповідну інформацію озвучив Михайло Радуцький — глава комітету.

Відповідно, саме Радуцький і поставив на голосування пропозицію нардепа із Житомирської області Сергія Володимировича Кузьміних, аби на третій сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання внесли до порядку денного зміни до статті 19 Закону України «Про лікарські засоби», що стосується саме здійснення електронної роздрібної торгівлі медикаментами (м № 3615-1).

За словами самого ж Сергія Кузьміних, положення основного документа — адаптація постанови Кабінету міністрів, відповідно до якої буде дозволено доставку лікарських засобів в період карантину.

Як зауважив Сергій Кузьміних: «Разом з тим, для впровадження належної регуляції слід також врахувати можливість таких ризиків, що може привести до негативних наслідків, а саме недотримання умов зберігання і транспортування лікарських засобів, порушення процедури обігу лікарських засобів, включаючи можливість потрапляння до пацієнта неякісних або фальсифікованих лікарських засобів, збільшення випадків самолікування та як наслідок — вплив на здоров’я громадянина, відсутність належної фармацевтичної опіки по відношенню до споживача, неконтрольоване і незаконне втручання умовних сервісів і сторонніх осіб в доставці ліків. Тому ми … розробили альтернативний законопроект під номером 3615-1, положення якого включають в себе додаткові чіткі вимоги, що застосовуються до такої господарської діяльності в країнах ЄС».

Варто зауважити, що пропозицію народного депутат Сергія Кузьміних комітет все ж підтримав. До того ж, саме комітет рекомендував Верховній Раді включити проєкт закону до порядку денного вищезгаданої третьої сесії ВР України і прийняти його за основу вже за результатами першого читання. Варто зазначити, що 12 депутатів проголосували за це.

Слід також нагадати, що основний законопроект № 3615 комітет не підтримав. У свою чергу поштові оператори запевняють, що готові адаптувати логістику до того ж таки закону про дистанційну торгівлю ліками.

За матеріалами УНН

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: