Сервісні центри МВС збільшують кількість онлайн-послуг

Сервісні центри МВС потурбувалися про те, аби громадяни швидко й не затрачаючи зусиль та часу зуміли легко скористатися безкоштовними онлайн-сервісами. Тим паче, кількість онлайн-сервісів, якими можна скористатися нині, на сайті Головного сервісного центру МВС або ж на сайтах регіональних сервісних центрів ГСЦ МВС, постійно збільшується.

Так, вкінці вересня сервісні центри МВС порадували своїх клієнтів відразу аж двома новини онлайн-сервісами: перевірка посвідчення водія та перевірка свідоцтва ДОПНВ про підготовку водія. Перший стане в нагоді для представників інших держав, яким необхідно перевірити інформацію стосовно видачі посвідчення водія в Україні, а також цей сервіс буде неабияк корисний для бізнесу, адже можна самостійно перевірити чинність посвідчення водія та відкриті категорії при наймі працівників на роботу або під час здачі автівки в оренду. Що ж стосується перевірки свідоцтв про підготовку водія до перевезення небезпечних вантажів, то цей сервіс буде корисний як роботодавцям, вантажоперевізникам при наймі водія, так і відповідним установам та компетентним іноземним органам при оформленні погоджувальних документів на дорожнє перевезення небезпечного вантажу й працівникам митної служби при перегляді документів.

Зауважимо, що раніше доступним була лише перевірка свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу. Цей сервіс корисний як громадянам, так і бізнесу, адже можливість самостійно перевірити свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу може убезпечити ринок від шахрайства при отриманні транспортних послуг, при найманні працівників на роботу, каршерінгу та купівлі авто.

Для зручності користування сервісами за межами країни створено англомовну версію. Так, в один клік можна переключити інтерфейс в необхідний мовний режим.

Чимало клієнтів сервісних центрів МВС користуються «Електронним кабінетом водія». Тут можна дізнатися актуальну інформацію про власні авто та посвідчення водія, перевірити й сплатити штрафи за адміністративні правопорушення, переглянути історію будь-якого автомобіля за VIN-кодом, замовити відновлення та обмін посвідчення водія, призначити належного користувача, а також уточнити дані в реєстрі посвідчень водіїв чи в реєстрі свідоцтв про реєстрацію транспортного засобу (верифікація).

Онлайн можна замовити довідку про несудимість. Вона може знадобитися: при оформленні на роботу, для оформлення візи для виїзду за кордон, для участі у тендері, здійснення усиновлення, встановлення опіки, оформлення громадянства, оформлення або поновлення документів тощо.

Окрім того, лише у кілька кліків можна перевірити свої знання з Правил дорожнього руху та підготуватися до здачі теоретичного іспиту. А якщо плануєте поїздку за кордон — скористайтеся сервісом перевірки документів для виїзду за кордон на транспортний засіб. На сайті також працює онлайн-сервіс перевірки платних номерних знаків. Нагадуємо, що на сайті можна записатися на відвідини сервісних центрів МВС.

Цифровізуйтесь, і ви завжди зможете скористатися безкоштовними онлайн послугами сервісних центрів МВС.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: