Шановні чернігівці! Дорогі земляки!

ПОЗИЦІЯ

На моє глибоке переконання, чесні вибори без підкупу і маніпуляцій, коли люди мають можливість для вільного та свідомого волевиявлення – це фундамент демократичного суспільства. А місцеві органи влади – це фундамент держави.

25 жовтня – саме місцеві вибори. Для Чернігова кожен Ваш голос ЗА партію Рідний дім означатиме, що ми разом з вами продовжимо розвиток Чернігова й ті добрі справи, які започатковані у 2015-2020 рр.

Партія «Рідний Дім» – партія нашого міста, партія чернігівців – не словом, а ділом довела свою спроможність змінювати Чернігів на краще. Звісно, в місті накопичилося дуже багато проблем, але і зробити за цю одну каденцію нам вдалося більше, ніж за 20 років нашим попередникам.

Попереду ще дуже багато роботи. І ваша небайдужість та підтримка на виборах не дасть перекреслити все те, що вже зроблено і що належить зробити.

Наша команда готова брати на себе відповідальність за продовження та незворотність нашого руху вперед, руху за розвиток рідного красеня Чернігова.

Ми потурбувались про Вашу безпеку і виділили додаткові кошти на протиепідеміологічні заходи на виборчих дільницях. Піти проголосувати – не страшно! Страшно, якщо наступні 5 років містом керуватимуть некомпетентні політикани.

Тому, я звертаюсь до Вас з проханням 25 жовтня обов’язково прийти на виборчі дільниці та підтримати команду «Рідного Дому» в усіх виборчих бюлетенях.

Голосуйте ЗА своє місто! Голосуйте ЗА свій «Рідний Дім»!
ПРОДОВЖИМО ДОБРІ СПРАВИ РАЗОМ!

З повагою
Ваш міський голова Владислав АТРОШЕНКО

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: