Ще одне місце в Житомирі стало доступним для маломобільних груп населення

Активісти громадської організації «Доступно UA рекомендує» проінспектували низку об’єктів, наскільки вони доступні для людей з інвалідністю, котрі пересуваються на візках.

Спеціальна позначка-наліпка, котра є відзнакою доступності об’єкта для маломобільних груп населення відтепер є й дверях приміщення міськвиконкому в Житомирі. Такий сприятливий результат для об’єкту дали практичні перевірки-розслідування громадських діячів на рахунок зручності, доступності та безбар’єрності для людей на інвалідних візках.

Інспектування представників ГО «Доступно UA рекомендує» здійснювалося в межах всеукраїнського проєкту «Тостер», яких покликаний створити рейтинг міст нашої держави саме рахунок доступності (ред. в різних аспектах) для маломобільних груп населення. Перевірки стартували 8 вересня 2020 року.

У Житомирі ж інспекція завершується вже сьогодні, 10 вересня 2020 року. Після завершення перевірок керівництво Житомира отримає від тих, хто здійснював інспекції, відповідні рекомендації, на які об’єкти варто звернути увагу, оскільки не відповідають вимогам і не є доступними для людей на інвалідних візках, де варто цю доступність, наприклад, вдосконалити та покращити, а де навпаки все зразково і маломобільні групи населення без перешкод можуть потрапити на той, чи інший об’єкт. Як висновок, Житомир отримає й відповідний бал, який ілюструватиме результат перевірок і створить для міста певне місце у рейтингу серед інших населених пунктів України.

за матеріалами пресслужби Житомирської міської ради

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: