Шкіряне підприємство у Кременчуці звинуватили у всіх гріхах (ФОТО)

Напала Держпродспоживслужба

У Кременчуці на підприємстві «Шкір-агро» виявили шалені порушення. Це зробили спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, передається на сайті відомства.  

Як зазначається, підприємство має порушення щодо поводження з побічними продуктами тваринного походження. А саме, які не призначені для споживання людиною. Виявили порушення й у сфері ветеринарної медицини.  

Загалом, це підприємство займається обробкою та переробленням шкірної тваринної сировини. Порушення полягає в тому, що ця шкіра є невідомого походження, немає ветеринарних документів та обов’язкового ветеринарного клеймування. 

Також, порушені на виробництві й ветеринарно-санітарні норми та правила щодо облаштування території. Виявили й порушення щодо поводження з відходами тваринного походження, невідповідності транспорту, яким перевозять відходи. І що найцікавіше — порушення всіх нормативно-законодавчих актів з утилізації та поводження з відходами. Ось прямо всіх.

Так, Держпродспоживслужба вбачає, що підприємство порушує Закони України «Про ветеринарну медицину» та «Про побічні продукти тваринного походження, не призначені для споживання людиною». 

Нині, нелегальну діяльність цього підприємства припинили. Їм загрожують штрафні санкції. 

У Держпродспоживслужбі зазначають, що будь-які підприємці можуть отримати правову та методологічну допомогу. Для цього можна звертатися за телефонами: (0532) 60-66-47 та (0532) 56-99-63. А також можна написати на електронну адресу листа: e-mail: [email protected].

Раніше, видання 05366 писало: «Підприємства зобов’яжуть моніторити обсяги забруднень і звітувати, — законопроект».

Держпродспоживслужба в Полтавській області

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: