Школа для першокласників у Кропивницькому

Бум першокласників У Кропивницькому, рішення — початкова школа на 500 місць.

Про це повідомляє пресслужба Кропивницької міської ради, пише 0522.

Число першокласників у Кропивницькому значно зросло. Якщо порівнювати кількість першокласників з минулим роком, то їх стало на 400 учнів більше. Виникла необхідність створення в обласному центрі потужної початкової школи.

І такий заклад з’явиться на освітній мапі Кропивницького – його створять на базі одного з кращих навчальних закладів міста, «Кропивницького колегіуму».

За 5 років в освітню сферу було спрямовано 4,5 мільярди гривень. На капремонти закладів витрачено 52 мільйона гривень: реконструйовано 27 шкільних спортзалів, капітально відремонтовано систему опалення у 22 –ох і дахи — у 21 закладі.  Крім того, відремонтовано 10 їдалень, 8 актових залів. Теплову модернізацію пройшли 8 шкіл, замінено теплотраси у 19-ти закладах,  зведено сучасну модульну газову котельню на 4 заклади. Вдалося замінити на теплозберігаючі 90% всіх вікон, поінформував міський голова.

На наступні роки готуються ще амбітніші плани: завершити цифрову трансформацію освітніх закладів, реконструкцію ще 6 шкільних спортзалів,  продовжити ремонти профільних кабінетів, теплосистем, побутових блоків. Важливою є реконструкція у дитсадках усіх ігрових майданчиків — по 5 щороку.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: