Школярі «червоних» зон Рівненщини навчатимуться дистанційно

фото ілюстративне

Відсьогодні до «червоної» зони на Рівненщині входить Костопільський район та місто Дубно. Таке рішення прийняла обласна Комісія з ТЕБ та НС.

Більше читайте: Відсьогодні на Рівненщині починає діяти нове епідеміологічне зонування

Отож, аби припинити поширення коронавірусу у цих зонах та якось повпливати на його зменшення, було вирішено перевести школярів на дистанційне навчання.

Згідно статистики за останніх два тижні тільки у Костопільському районі було виявлено 141 хворих на коронавірусну інфекцію. А це 220 випадків на 100 тисяч населення проти 240.

За словами начальника ОУОЗ Олега Вівсяника, це дає надію на те, що вже з наступного тижня на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Костопільський район віднесуть до «помаранчевої» зони. Проте багато буде залежати від того, наскільки жителі «червоної» зони будуть дотримуватись протиепідемічних заходів, адже лише це надасть можливість вийти з “червоної» зони.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: