Що найбільше читали українці у липні: 10 бестселлерів за версією Yakaboo, — ФОТО

Книга на лаві підсудних, відповіді на шалені питання дітлахів, класичні «тореадори», вражаючі дівчачі історії, настанови для плідної комунікації та очищення свідомості, повернення в епоху «відлиги» та філософія кухні — ці 10 книг викликали шалений ажіотаж серед українців у липні. Дискусії про них не стихають упродовж місяця. Разом і з найбільшою інтернет-книгарнею Yakaboo редакція 032.ua розповідає, чим вразили читачів ці книги.

Справа Василя Стуса. Збірка документів з архіву колишнього КДБ УРСР

«Справа Василя Стуса»

Одразу після того, як кум Путіна Віктор Медведчук подав позов до журналіста й автора книги Вахтанга Кіпіані, видавництва і типографії з вимогою її заборонити, цю книгу розкупили. 14 серпня повинна вирішуватися її подальша доля. Чим вона зацікавила аудиторію? Книга розповідає про життя, ув’язнення та містичну смерть поета і правозахисника Василя Стуса. Вахтанг Кіпіані зібрав у книгу архівні документи з кримінальної справи, покази свідків, листи поета з тюрми, фотографії, спогади його рідних і друзів. Ви дізнаєтеся: як і за що було заарештовано поета, хто під час процесу намагався його врятувати, а хто перешкоджав.

Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось

Тара Шустер

Як позбутися упереджень та захиститися від внутрішнього критика? Тара Шустер розповідає з власного досвіду, як вона перевиховала себе та почала жити по-справжньому. Щоденні ритуали для розуму, тіла та стосунків змінили її. А ви готові до змін? Поради з книги допоможуть розпізнати несвідомі самообмеження, захиститися від самокритики, подолати безвихідь і гармонізувати внутрішній світ. Почніть з малого — самопохвали. Переворот забезпечено!

Малечі про інтимні речі

«Малечі про інтимні речі»

Для чого щодня ходити в душ? Чому мама може народити дитину, а тато ні? Дитячі питання змушують задуматися, а інколи навіть червоніти. Експерт із сексуальної освіти Юлія Ярмоленко створила книгу, яка стане вашим настільним довідником. Авторка розповідає, навіщо потрібна інтимна гігієна, як правильно називати статеві органи та чому їх прикривають білизною, що таке ерекція, менструація та секс. У цій книзі діти отримають відповіді на давно назрілі питання.

Тореадори з Васюківки

«Тореадори з Васюківки»

Книга — найпопулярніша в категорії дитячої літератури ще з квітня. Мабуть, завдяки пригодам «тореадорів» дітвора весело проводила час на затяжних канікулах. Витівки школярів Яви та Павлуші, які понад усе на світі хочуть здобути світове визнання, вражають і сьогодні. Чого лише варта корида хлопців із сільською коровою Контрибуцією, будівництво підводного човна та витончений план з пошуку іноземних шпигунів серед мешканців рідного села. Оповідання Всеволода Нестайка входять до переліку золотої класики української літератури.

#ГАЛЯБЕЗГОЛОВИ

Люко Дашвар

Аби відчути, що ти справді живеш, іноді не вистачає гостроти. Письменниця Люко Дашвар створила книгу, яка зачепить своєю проникливістю та психологізмом. Життя Галі перевернулося з ніг на голову лише тому, що вона хотіла допомогти іншому. Галя стає свідком злочину і після цього починається: вона втрачає роботу, чоловіка, друзів і віру в людей. Чи вирветься головна героїня з цього пекла? Яке майбутнє для неї підготувала авторка? Відповідь у книзі. 

Місто дівчат

«Місто дівчат»

Хочеться додати свободи в незмінний ритм життя? Бунтарський роман від Елізабет Ґілберт подарує вам свободу та відвагу жити так, як заманеться, хоча б тривалістю у 536 сторінок. Це книга-лист, в якому головна героїня розповідає про свою бурхливу молодість: роботу в театрі, багатий сексуальний досвід і брак знань про людські взаємини, про дружбу, яку складно відшукати та оцінити, віднайдення себе істинної та богемне життя Нью-Йорка. Згадуючи минуле, Вівіан дає корисні поради, але абсолютно не нав’язливо. Можливо, ви захочете скористатися деякими з них?

Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування

«Мистецтво говорити»

Книга додасть впевненості під час комунікації з будь-ким і за будь-яких обставин. Не можете коректно висловлювати думки, віднайти консенсус і запобігти непорозумінню — завдяки настановам Джеймса Борґа ви подолаєте ці та інші труднощі. Автор розповідає про зоровий контакт, ритм мовлення та слухання, силу паузи, ефект новизни, нетворкінг, похвалу та розумну критику. Практичні методи допоможуть влучно підібрати слова, зрозуміло викласти думки та налаштувати позитивну комунікацію і взаємини з рідними, друзями, колегами, клієнтами та незнайомцями. 

Чотири священні секрети. Для любові та процвітання. Путівник до життя у красивому стані

«Чотири священні секрети»

Книга-самопоміч може змінити життя цілих поколінь. Прітаджі, Крішнаджі діляться чотирма священними секретами, які допоможуть очистити свідомість. Людська свідомість перебуває у двох станах: страждання, коли домінують страхи та напруга, і краси, коли відсутній внутрішній конфлікт, є єдність із Всесвітом і бажання творити. Автори презентують свої інсайти про життя, розум, своє «Я», Всесвіт і свідомість. Своїм вченням Прітаджі та Крішнаджі  намагаються покласти край людським стражданням і стресу та пробудити людину до взаємозв’язку і гармонії з усім сущим. 

Юра

Марина Гримич

Це сіквел роману Марини Гримич «Клавка». Історія віднесе вас у Київ 1968 року. Завдяки ретельно прописаним деталям авторці вдається занурити читача в атмосферу минулого. Ви дізнаєтеся, чим жили і переймалися українці наприкінці «відлиги», яку музику слухали і про що говорили. Головний герой Юра, син Клавки, — студент-фізик, представник «золотої молоді». Він стоїть на роздоріжжі між двома світами — української інтелігенції та співробітників КДБ, світом мами та тата. Чи зможе він балансувати між ними? Як складеться його доля? Аби з’ясувати відповіді, вам доведеться заглянути в книгу.

Моя кухня

«Моя кухня»

Знову не знаєте, що приготувати на сніданок? Чи шукаєте щось більше, ніж просто книгу рецептів? Даша Малахова розповідає свою філософію кухні, ділиться кулінарними секретами та родинними рецептами. Готові рішення на щодень, для сімейних вечорів і гучних вечірок. Прихильники здорового харчування також знайдуть, чим доповнити власну книгу рецептів. «Моя кухня» дарує задоволення від прочитання та процесу приготування.

Читайте також: 7 літніх новинок від видавництва Yakaboo Publishing: must read до кінця липня

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий