Що обрати для захисту екрана iPhone

Кожен власник iPhone прагне забезпечити надійний захист екрана, оскільки навіть при дбайливому використанні на поверхні можуть з'явитися подряпини. У випадку падіння або іншої непередбаченої ситуації може постраждати не лише скло, але й сенсор, підсвітка чи інші внутрішні компоненти пристрою, через що вам знадобиться заміна екрана в Айфоні. У цій статті ми розглянемо найпоширеніші способи захисту дисплея та допоможемо обрати оптимальний варіант.

 

Типи захисних аксесуарів для екрана

 

1. Захисні плівки — недорогі, прості в експлуатації, виготовляються з різноманітних матеріалів, таких як:

 

Поліетилентерефталат (PET) — тонкі та вельми жорсткі пластикові плівки, що легко наносяться та мають високу прозорість.

Вініл — щільний матеріал, що, як і PET, призначений для базового захисту.

Термопластичний поліуретан (TPU) — еластична плівка, яка може відновлюватися після легких подряпин. Підходить для безрамкових екранів. Жовтіє з часом.

Гідрогелева плівка — еластичний матеріал, теж вирізняється самовідновлювальними властивостями та ідеально підходить для безрамкових дисплеїв. Як і TPU, забезпечує гарний захист від подряпин.

 

Як мінуси усіх плівок, можна відзначити відсутність захисту від тріщин після сильних ударів і падінь, а також поступове зниження прозорості та появу потертостей із часом.

 

2. Нанопокриття, або так зване «рідке скло» підвищує стійкість до подряпин і дрібних пошкоджень, а також відштовхує воду та бруд. Це рідина, що рівномірно наноситься на поверхню екрана, а після висихання утворює тонкий прозорий шар завтовшки усього 50 — 200 нанометрів (1 нанометр = 0,000001 міліметра). Після нанесення покриття залишає екран таким самим гладким і прозорим, як і без нього. Це може бути особливо корисним для користувачів, які не хочуть змінювати вигляд та тактильні відчуття від користування смартфоном.

 

Як недоліки, можна відмітити:

 

— Відсутність захисту від ударів, тріщин чи серйозних пошкоджень екрана.

— Покриття потрібно оновлювати кожні 6-12 місяців, залежно від інтенсивності використання. Це можна зробити, принісши свій Айфон у сервіс Apple.

 

3. Захисне скло забезпечує високий рівень захисту від ударів і подряпин. Товщина зазвичай складає від 0,2 до 0,4 мм. Має високу прозорість, яка не змінюється з часом. Зберігає якість зображення на екрані та не знижує чутливість сенсора. Тріскається через сильні удари чи надмірний тиск, але при цьому зберігає цілісність самого дисплейного модуля.

 

Виготовляється з содово-вапняного загартованого скла, але має шарувату структуру — гарне захисте скло для iPhone, окрім того, включає полімерні шари для підвищення еластичності та запобігання розлітанню уламків при сильному ударі, а також антиблікове, олеофобне чи навіть антибактеріальне покриття.

 

Що додатково використовують для захисту iPhone від нещасних випадків?

 

1. Чохли захищають не тільки задню панель, але й дисплей, адже мають підняті краї — при падінні екран не торкнеться твердої поверхні, а пружний матеріал чохла поглине майже усю силу удару. Теж саме стосується “бамперів” — ці аксесуари встановлюються тільки на краї пристрою, залишаючи задню панель і екран відкритими, але також непогано захищають смартфон від ударів.

 

2. Чохликнижки — повністю закривають екран, забезпечуючи додатковий захист від подряпин і ударів й особливо корисні тим, хто носить телефон у сумці разом з іншими речами. Крім того, такі чохли можуть мати додаткові функції, як-от тримачі для карток або підставки для зручного перегляду відео.

 

3. Використання спеціальних ремінців або тримачів типу “Pop socket” зменшує ймовірність випадкового падіння смартфона з рук — це корисно для тих, хто часто користується телефоном на ходу.

 

4. Використання автомобільного тримача знижує ризик падіння телефону під час їзди та зменшує відволікаючий фактор, адже екран завжди перед очима й вам не треба тримати смартфон у руці.

 

Источник

Новости Украины | Последние новости Украины