Що потрібно для реєстрації права спільної часткової власності за неповнолітніми дітьми

Департамент державної реєстрації виконкому Кременчуцької міської ради дав роз’яснення:

До департаменту звернулася жінка щодо надання консультації з реєстрації права спільної часткової власності за її неповнолітніми дітьми.

Об’єктом нерухомого майна є новозбудований гараж. Земельна ділянка на якому розташований даний об’єкт є вже зареєстрованою за дітьми.

Які ДОКУМЕНТИ необхідно надати для держреєстрації? В чому ОСОБЛИВІСТЬ даної процедури?

Оскільки діти є неповнолітніми, тому необхідна ЗГОДА БАТЬКІВ (у формі заяви). В даному випадку згоду надає тільки мати дітей, оскільки батько помер.

 ЗАЯВА ПРО ПОДІЛ ЧАСТОК (відповідно до п. 41 Порядку № 1127).

 СВІДОЦТВО ПРО ПРИСВОЄННЯ ПОШТОВОЇ АДРЕСИ ОБ’ЄКТА НЕРУХОМОГО МАЙНА.  За загальним правилом документ, що підтверджує присвоєння об’єкту нерухомого майна НЕ вимагається у разі коли об’єкт збудований на земельній ділянці, право власності на яку зареєстровано в Державному реєстрі прав, але це стосується лише ІНДИВІДУАЛЬНОГО (САДИБНОГО) ЖИТЛОВОГО, САДОВОГО ТА ДАЧНОГО БУДИНКІВ. В нашому випадку об’єктом є ГАРАЖ, тому СВІДОЦТВО ПРО ПРИСВОЄННЯ ПОШТОВОЇ АДРЕСИ є ОБОВЯЗКОВИМ!

 ТЕХНІЧНИЙ ПАСПОРТ.

 ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО ГОТОВНІСТЬ ОБ’ЄКТА ДО ЕКСПЛУАТАЦІЇ.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: