Швеція здобула вольову перемогу над Канадою в матчі за третє місце ЧС-2024 з хокею

Швеция — Канада. Фото — Getty Images

Швеція здобула перемогу над Канадою у матчі за третє місце чемпіонату світу-2024 з хокею – 4:2.

Скандинави виграли з мінімальним рахунком перший період завдяки влучному кидку Карла Грундстрьома. Другий 20-хвилинний відрізок залишився за канадцями (відзначився Ділан Козенс), а на початку третього періоду П’єр-Люк Дюбуа вивів північноамериканську команду вперед.

Після цього шведи зуміли переламати гру і зробити камбек, забивши три шайби поспіль. Дубль на рахунку Грундстрьома.

Тре Крунур змогла здобути медалі вперше за п’ять останніх ЧС. Канада вперше з того ж 2018-го не потрапила до трійки призерів.

Фінальний матч чемпіонату світу-2024 між Чехією (господаркою турніру) та Швейцарією відбудеться сьогодні. Початок – о 21:20 за київським часом.