Сльози дитини та мами під маніпуляційною у минулому: У Житомирі дитячій лікарні подарували сканер для вен

«Дитину забирають у маніпуляційну і мама просто стоїть під кабінетом і слухає ось цей вереск. Це не можливо витримувати», — каже мама покійної дитини з інвалідністю Світлана Ярмолицька, передає sk1.tv.

Ще за життя донечки Ульянки, яка страждала на ДЦП, Світлана пообіцяла дівчинці, що обов’язково збере кошти на сканер, адже останні тижні свого життя 12-річна Ульянка провела у реанімаційній палаті саме цієї лікарні. І хоча мама хотіла встигнути придбати сканер до 40 днів по смерті дівчинки, все вийшло ще швидше.

«У понеділок ввечері був перший приступ, вона почала задихатися і у вівторок зранку нас поклали під ШВЛ. Відповідно я говорила з Ульяною, кажу: «Уляна, я тобі обіцяю, що я зберу ці кошти і я це зроблю», — згадує мама покійної дитини з інвалідністю.

Тепер сканер для вен у лікарні називають «Подарунок від Ангелека» в пам’ять про маленьку Ульянку.

«Меценацтво, яке зробила пані Світлана — це реквієм по її дитині, по Ульянці, якої вже на жаль немає. І це та пам’ять, яка залишиться з нами і та пам’ять, яку залишать нам», — каже завідувач відділення інтенсивної терапії КП «Дитяча лікарня ім.В.Й.Башека» Максим Морозько.

«Цей проєкт назвали «Подарунок Ангелика», — зауважила мама покійної дитини з інвалідністю.

Такий швидкий процес Світлана називає «силою фейсбуку». До збору коштів долучилися друзі жінки, небайдужі жителі Житомира та області.

«Це дійсно зменшить цю біль невимличку і дискомфорт при заборі аналізів у дітей», — зазначив директор КП «Дитяча лікарня ім.В.Й.Башека» Володимир Галайба.

Та й навчатися користуватися сканером особливо не потрібно, він дуже простий у використанні.

Сканер здатний показувати великі і дрібні вени та глибину їх залягання. Завідувач відділенням інтенсивної терапії розповідає, на цьому властивості нового апарату не закінчуються.

Загальна вартість сканеру становить понад 100 тис. грн, однак при покупці першого вдалося заощадити, тому Світлана планує закупити ще один, до ініціативи запрошує долучитися міську владу.

Сканер вже допомагає дітям у реанімації.

Джерело: sk1.tv

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: