Сморід від нечистот, труба, що протікає: мешканці будинку одного з житомирських під’їздів б’ють на сполох

КОМУНАЛЬНИКИ

До редакції одного з місцевих житомирських телеканалів за допомогою у висвітленні їх проблеми звернулися обурені житомиряни, котрі мешкають у першому під’їзді за адресою вул. Князів Острозьких, 83.

Річ в тім, що проблема з водопровідною трубою, котра знаходиться у підвалі будинку. Вона нині протікає. Разом з тим, ніхто навіть вухом не веде, аби вирушити проблему, не здійснюються зварювальні роботи. Своя ж точка зору та версія того, що відбувається, у працівників ВЖРЕПу №8.

Один із мешканців будинку, Олександр Абдухаліков, нарікає, що підвал просто заливає нечистотами, зокрема й фекаліями. Найбільше мешканців будинку обурює, знову ж таки, що ніхто нічого не робить. Ситуація ж продовжується вже не перший рік.

Б’є на сполох і ще одна мешканка Будинку, Ірина Кирилюк, котра говорить, що вони з донькою просто задихаються від запахів всіх цих нечистот!

Комунальники ж запевняють, що вже заплановані роботи з заміни труби. За словами заступника очільника ВЖРЕПу, котрий і займається подібними проблемами в цьому будинку, роботи мають виконуватися вже наступного тижня.

Заступник директора вищезгаданого підприємства наголошує, що каналізацію, в першу чергу, засмічують самі ж мешканці будинку, котрі спускають в туалет, наприклад, продукти харчування, а іноді й навіть засоби особистої гігієни тощо. Всім цим і забивається поступово каналізація.

До того ж, представник ВЖРЕПу №8 стверджує, що мешканці заборгували підприємству вже ледь не сто тисяч гривень.

Та не лише на проблеми з трубою в підвалі, що протікає, нарікають житомиряни, що живуть в будинку на вулиці Князів Острозьких, 83. Є в них ще й претензія до розташування сміттєвих баків. А знаходяться вони неподалік дитячого майданчику, де грається малеча. Люди бідкаються, що підприємство ігнорує скарги мешканців будинку.

У самому ж ВЖРЕП зазначають, що не мають стосунку до благоустрою дитячого майданчику. Тут відхрещуються та говорять, що це питання в компетенції виконавчого комітету Житомирської міської ради, але аж ніяк не їх підприємства.

Новий маленький майданчик, де збирається сміття, повинен був би фінансуватися з міського бюджету. ВЖРЕП же запевняє, що самотужки візьметься за нього.

Отож, як-то кажуть, у кожного своя правда і в медалі завжди два боки. Але проблему все ж варто вирішувати, бо інакше все залишиться на рівні балачок та конфліктів…

за матеріалами sk1.tv

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: