СOVID-19 забрав життя оперної співачки і волонтерки (ФОТО)

Від COVID-19 померла відома волонтерка, оперна співачка Олександра Тарасова.

Про смерть відомої волонтерки повідомила у мережі Facebook Лілія Мусіхіна. «Сум, біль…. Друзі, від Covid померла наша волонтер Aleksandra Tarasova», — зазначила волонтерка.
Олександра Тарасова понад 20 років пропрацювала в оперному театрі, під час подій Євромайдану стала також адміністратором спільнот цього руху в соцмережах.

Після початку війни Росії проти України 2014 року дедалі більше часу й сил віддавала волонтерській діяльності, зокрема, в благодійних фондах «Крила фенікса» і «Повернись живим», що забезпечували військових на фронті необхідними речами, яких тоді вкрай бракувало.

У 2015–2018 роках Олександра Тарасова також очолювала управління у справах ветеранів війни та учасників АТО Міністерства соціальної політики.
«Саша завжди болісно реагувала на байдужість чиновників та намагалась допомогти ветеранам», – написав про неї колишній заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: