СПЕЦПРОЕКТ сайту 0432.ua: «Психологічна допомога: психологи-психотерапевти міста Вінниці»

У сучасному світі темп життя пришвидшився як ніколи. Усі кудись поспішають, метушаться, запізнюються. Щоб вважатися конкурентноздатним працівником, ти повинен завжди бути сконцентрованим, працездатним та ефективним. 21 століття – ера багатозадачності: потрібно бути реалізованим на роботі, підтримувати відмінну фізичну форму, приділяти достатньо уваги рідним, близьким, друзям, вчити іноземну мову, планувати відпустку, сплачувати рахунки, знайти час для себе… У кожного свій список задач і пріоритетів, проте спільне у нас одне – лише 24 години на добу. Наші потреби і бажання зростають, деякі мають логічне підгрунтя, деякі – навіяні соціумом. Дуже часто люди роблять все для досягнення певної мети, а потім з’ясовують, що це зовсім не було їм потрібно і час, витрачений на «придумані» цілі, вже не повернути назад. Настає розчарування, новий пошук себе і цілей, яким ми неодмінно маємо слідувати, щоб стати щасливими.

Зі сторони може здаватися, що дана стратегія може бути ефективною та врешті — решт приведе людину до такої омріяної та необхідної внутрішньої гармонії, проте, часто людина просто доводить себе до емоційного виснаження. Як наслідок – постійна тривога, психосоматичні прояви та депресивні розлади.

Неможливість адекватно оцінити ситуацію, що склалась, труднощі з об’єктивною оцінкою власного психоемоційного стану – це цілком нормально, якщо ви тривалий період працювали «нон-стоп» або самостійно та безуспішно боретесь з внутрішніми конфліктами. Близькі люди та друзі, звичайно, готові нас вислухати і дати пораду, але від того не завжди стає легше.

Якщо у нас болить зуб – ми йдемо до стоматолога, якщо серце – до кардіолога, коли у людини проблеми з психоемоційним станом, вона йде куди завгодно, але не до психотерапевта.

Варто зазначити, що дуже незначна частина людей звертається за професійною психологічною допомогою, люди можуть роками відчувати дискомфорт, намагатись «взяти себе в руки» та повільно гаснути. Неможливість тверезо оцінити свій стан та знайти вихід із важкої життєвої ситуації – найбільша пастка, в яку може потрапити людина, адже ціна занадто висока — значне зниження рівня та якості життя, зіпсовані стосунки та втрачений час.

Редакції сайту 0432.ua вдалось поспілкуватися з психологами – психотерапевтами Вінниці та з’ясувати, коли людині варто звернутись за допомогою, чим саме це може допомогти у вирішенні психологічних проблем та які методи терапії найбільш актуальні сьогодні.

Пропонуємо вашій увазі спецпроект сайту міста Вінниці 0432.ua:

«Психологічна допомога: психологи-психотерапевти міста Вінниці»

Медико-психологічний центр «Феномен» у Вінниці – це простір, що сприяє особистій трансформації людини, допомагає розібратися у всіх гранях власного сприйняття світу та взаємодії з довкіллям.

Головний лікар та засновниця центру «Феномен» — Юліана Юріївна Мартинова. Окрім прийому пацієнтів , Юліана Юріївна є тренером Київського Гештальт Університету.

Крім того, Юліана Юріївна Мартинова – кандидат медичних наук, доцент кафедри медичної психології та психотерапії з курсом ПО у медичному університеті імені Пирогова. Предмети, які викладає Юліана Юріївна: медична психологія, основи психосоматичної медицини, психоаналіз та інші напрямки психотерапії, спеціальна психологія та дефектологія, логопедія, спеціальна та корекційна психологія, комунікативні лікарські навички.

Професійна команда психологічного центру «Феномен» ставить на перше місце якість надаваних послуг та строгу конфіденційність з приводу роботи між лікарем та пацієнтом.

Напрямок, у якому працює Юліана Юріївна – гештальт-психотерапія, у центрі уваги даного методу знаходиться пацієнт зі всіма своїми формами поведінки, особливостями мислення та світосприйняттям. Важливо відмітити, що робота проводиться не зі всіма характеристиками, а лише з тими, що викликають у пацієнта негативні переживання та емоції.

Коли Вам слід звернутись до психотерапевта:

— почуття смутку без вагомих причин, депресивний настрій;

— сімейні негаразди та складнощі у відносинах з оточуючими;

— сильний стрес, тривожність, сумніви та злість;

— сексуальні розлади;

— наявність шкідливих звичок, неможливість їх позбутися;

— тривожність з приводу роботи та кар’єри;

— постійне відчуття, що знаходитесь не у «своїй тарілці», що живете не своїм життям.

«Гештальт-терапія, як клінічна феноменологія – це метод розкриття. Ми прагнемо віднайти приховане, неусвідомлене у відкрите – усвідомлене. Ми досягаємо цього завдяки нашій увазі до контакту. Контактування – це сутність, основа Гештальт – психотерапії, її ДНК.

Контакт: ноги торкаються землі, повітря вдихається та видихається, дотик руки.

Контактування – найпростіша форма сприйняття самого життя. Спілкування – це те, як нас утримує світ.Те, як ми відчуваємо і створюємо сенс свого життя».

Мартинова Юліана Юріївна.

Гештальт-психотерапевт, кандидат медичних наук,

лікар-психолог, головний лікар медико-психологічного центру «Феномен».

Детальна інформація та запис на прийом:

+380(97)140-83-26, +380(96)937-58-36

Адреса: вул. Родіона Скалецького, 36а

Сайт: https://www.fenomenpsy.org/

«Феномен» у соціальних мережах:

https://www.facebook.com/fenomen.psy/

https://www.instagram.com/fenomen.psy/

Добре, коли у психолога великий досвід роботи, ще краще – коли професійні надбання у психотерапії поєднуються з неабиякою життєвою мудрістю, тому що він вміє вислухати людину та допомогти їй у вирішенні її проблем.

В цьому психологу, окрім класичних методів психотерапії, допомагає досвід роботи режисера з акторами, що дає можливість побачити в новому ракурсі «кіно» про життя людини та сфокусуватись на головних травмуючих чи позитивних «епізодах» особової стрічки, маючи на меті переписати сценарій життя клієнта на більш вдалий та осмислений.

В арсеналі роботи Г.Ф. Білошицького задіяні кінотерапія, музикотерапія, використання техніки актора для контролю над собою та ситуацією, що склалась.

Перед тим, як стати психологом, Георгій Федорович встиг отримати освіту філолога-викладача у Державному університеті ім. Т.Г. Шевченка, у 2011 році здобув освіту режисера телебачення в Київському національному університеті кіно, театру і телебачення ім. Карпенка-Карого, встиг знятись у вітчизняних та зарубіжних кінострічках та досконало опанувати італійську та англійську мови, володіє також французькою, іспанською та польською мовами. І це тільки початок творчого та професійного шляху Георгія Федоровича.

Є доробки також у якості театрального режисера — здійснив постановки п’єс в театральних колективах — «Мрії на третьому поверсі» (2016 р. про події на Донбасі), «Все про жінок» (2017 р. про психологічні аспекти поведінки жінок).

З притаманною йому зацікавленістю і відповідальністю він підійшов і до професії психолога – психотерапевта.

Закінчив Академію неперервної освіти за напрямком «Практична психологія», з 2015 року продовжує вдосконалювати свою фахову майстерність, навчаючись в міжнародному психотерапевтичному проекті з катативно – імагінативної психотерапії (символдрама).

В чому особливість методу символдрами?

Буває, що клієнт у процесі роботи із психотерапевтом відчуває певні труднощі з вираженням своїх глибинних переживань та емоцій,і тоді робота з образом із підсвідомого людини дозволяє їй та психотерапевту побачити внутрішній світ людини, приховані бажання, установки, стереотипи, та зрозуміти причину страждань людини.

Символдрама – це побудований в уяві образ на задану тематику. Ці образи з’являються не очікувано, минаючи захисні механізми психіки. Із глибин підсвідомості образи «зчитуються» психотерапевтом і відкривають реальний внутрішній світ пацієнта зі всіма його неповторними особливостями, переживаннями та емоціями. Робота психотерапевта будується шляхом заміни непродуктивних глибинних «шаблонів поведінки та реакцій» на нові та продуктивні, що допомагають людині по-новому подивитись на навколишній світ, зрозуміти себе та «побачити» свій подальший шлях. Це не проста, але вкрай необхідна подорож до себе справжнього.

У 2018 році Георгій Федорович закінчив курс «Пропедевтика психіатрічних захворювань» на базі медичного університету у Вінниці, пройшов курс з психології та екзистенціальної символіки Таро, освоїв річний курс з психотерапії дітей та підлітків.

У 2019 р. пройшов стажування в Італії, в Інституті Психосинтезу Роберто Асаджіолі, (Флоренція).

Психолог – психотерапевт Білошицький Г.Ф. є ведучим рубрики «Порада психолога» телевізійної передачі «Світанок» (телестудія «ВІТА», м. Вінниця).

В 2019 р. вийшла другим виданням книга Георгія Федоровича з психології усиновлених дітей («Мама, коли ти прийдеш?»).

Окрім української та російської мов, проводить психотерапевтичні прийоми на англійській та італійській мовах, в тому числі по скайпу.

Білошицький Георгій Федорович спеціалізується на терапії наступних розладів поведінки:

— депресії, негативне ставлення до себе та навколишнього світу;

— лікування тривожних розладів та фобій;

— терапія агресивних станів;

— психологічна допомога при розлученні, вікових кризах, сімейних проблемах;

— психологічний супровід пацієнтів з онкологією за методикою німецького лікаря В. Льоша.

Крім цього, Георгій Федорович щоп’ятниці проводить психотерапевтичні групи для чоловіків: «Про що мовчать чоловіки?».

Сторінка психолога в Фейсбуці

Сторінка Психологія кіно та театру

Прочитати детальніше про психолога

(093) 28-55-777

(067) 32-77-222

(050) 803-67-97

Психотерапія, як покликання.

Шлях до пізнання себе та всього світу може розпочатися для Вас вже сьогодні…

Відчувати. Дихати вільно. Пізнавати. Вірити собі і у себе. Віднаходити сили. Бути щасливим. Робити щасливими інших.

Шлях до себе, на думку Тетяни Олександрівни Кочерги, — це найцікавіший процес, що може статись з людиною за все життя. Це про справжність та відвертість, про вибір бути вільним та щасливим, про сприйняття життя та себе самого. Це про любов. Почавши цей шлях, ви самі все відчуєте, адже ваші внутрішні «навігатори» налаштовуватимуться плавно і поступово, ведучи вас до того життя, в якому вам буде цікаво, комфортно та по-справжньому!

Кочерга Тетяна Олександрівна – психолог – психотерапевт, що спеціалізується на гештальт – підході.

Тетяна Олександрівна у 2017 році закінчила Вінницький національний медичний університет імені М.І. Пирогова та є сертифікованим лікарем – психологом.

Взяла участь та завершила терапевтично-освітню програму І ступеню «Введення в Гештальт-терапію» Київського Гештальт Університету.

Невід’ємна частина життя Тетяни Олександрівни – це не тільки робота з клієнтами, але й постійний процес професійного та особистісного розвитку, досить важко в одній статті перелічити всі тренінги, майстер-класи та навчальні програми, в яких Тетяна приймала участь. На постійній основі Тетяна Олександрівна приймає участь у літньому освітньому Гештальт – інтенсиві, брала участь у міжнародній психологічній конференції «pro ГЕШТАЛЬТ». Серед програм та навчальних курсів, які освоїла Тетяна Олександрівна, насамперед, ті, що мають надзвичайно велику актуальність сьогодні: «розлади харчової поведінки в руслі гештальт — підходу», «співзалежні відносини», «тілесні процеси» та інше.

Нещодавно Тетяна стала учасником спеціалізації «Робота з психотравмами в гештальт-підході». Весь комплекс отриманих знань, навичок та професійного досвіду сприяли тому, що Тетяна Олександрівна веде не тільки свою індивідуальну практику, а й працює в площині терапевтичних груп.

Психолог-психотерапевт Тетяна Олександрівна Кочерга надає наступні психотерапевтичні послуги:

— консультації психолога-психотерапевта;

— індивідуальні та групові сеанси психотерапії для дорослих;

— тематичні воркшопи, майстер-класи, тренінги.

Ми запитали у Тетяни Олександрівни, в чому суть гештальт-терапії та як вона може допомогти клієнту при вирішенні певних психологічних проблем:

«Гештальт – терапія – це саме той напрямок психотерапії, що найбільш орієнтований на розвиток цілісної та гармонійної особистості, розкриття її творчого потенціалу. Даний метод допомагає позбутися тих думок та проекцій, які щодня «крутяться» у голові і не дають людині відчути себе по-справжньому щасливою та реалізованою.

Я проводжу разові консультації і також працюю з темами для довгострокової терапії. Ви можете звернутись до мене з приводу різних питань: складні відносини, проблема вибору, заплутана життєва ситуація, внутрішні конфлікти і т.д. Я вважаю необхідним вміння людини бути в гармонії з самим собою. Це є дійсно надійний фундамент того, щоб радіти життю на повну та продуктивно взаємодіяти з іншими людьми або світом навколо. Якщо ваш внутрішній спокій порушився, запрошую вас на зустріч зі мною. Я допоможу віднайти ті ресурси, що дають можливість жити щасливо та максимально реалізувати себе!

Пам’ятайте, не існує безвихідних ситуацій, ми в силах змінити все, щоб відчувати себе щасливими».

З якими складнощами та проблемами працює Т.О. Кочерга:

— складнощі в міжособистісних стосунках: партнерські, дитячо-батьківські, колегіальні, дружні;

— розрив стосунків, зрада, «Не можу його/її забути»;

— співзалежні стосунки — відносини, в яких людині погано і з яких вона не може вийти;

— любов до себе, самоцінність, самоповага, самопідтримка, самоприйняття;

— робота з психологічними кордонами; неможливість сказати «ні»;

— робота над «моїм, та нав’язаним соціумом/родиною»;

— робота зі страхами, соромом, провиною;

— кризові періоди життя : зміни в житті, переїзд, зміна роботи, статусу, цінностей;

— психосоматика, робота із симптомами;

— складнощі в реалізації себе та свого потенціалу (особистісний розвиток, мотивація, пошук себе, своєї дороги та свого місця в житті). «Як обирати серцем»;

— самопізнання та саморозвиток.

Перевага Тетяни Олександрівни, як психолога-психотерапевта — це, насамперед, величезна жага до професійного розвитку та бажання допомогти клієнту не просто «взяти себе в руки у складні часи», а провести через шлях особистісних трансформацій, що безумовно ведуть людину до себе справжнього, щасливого, реалізованого та гармонічного.

+38 (096) 937 58 36

Блог Тетяни Кочерги в інстаграм

Лісовська Олена Олександрівна, психолог

Професія психолога, як свідомий вибір та призначення

Після 12-річного досвіду роботи в юриспруденції, Олена Олександрівна Лісовська усвідомила, що ця професія перестала задовольняти її потребу допомагати людям бути щасливішими, більш вільними та свідомими.

Хотілось більшого, адже професія юриста вирішує лише зовнішню проблематику, не торкаючись глибини і внутрішніх чинників, які спонукають людину діяти саме таким чином, а не інакше.

Пройдений професійний шлях в майбутньому допоміг Олені Олександрівні стати досвідченим психологом, який володіє волею та самодисципліною і здатний допомогти клієнту знайти шлях до бажаних змін.

Освіта:

2013−2015 рр. Вінницька академія неперервної освіти (друга вища освіта).

Спеціальність — практичний психолог.

2012−2017 рр. Школа розвитку психотерапії Української спілки психотерапевтів за стандартами Європейської асоціації психотерапевтів, напрям: особистісно-центрована психотерапія за К. Роджерсом.

Пані Олена має тривалий досвід особистої психотерапії, є постійним учасником інтервізійних та супервізійних груп, підвищує кваліфікацію, приймаючи участь у спеціалізованих семінарах і конференціях.

З 2018 р. — Український психотерапевтичний університет.

Є членом Української спілки психотерапевтів та менеджером Вінницької школи психотерапії, у якій можна отримати психотерапевтичну освіту за європейськими стандартами.

Ми запитали у Олени Олександрівни, що найбільше їй подобається і надихає у професії психолога:

⠀В роботі психолога мене найбільше захоплює можливість контактувати з різними людьми, відкривати разом з ними світ їх переживань та глибинних бажань, допомагати наближатись до себе і робити усвідомлені вибори у житті.

К. Роджерс зазначив що «Людина — це процес, а не застигла, статична сутність; це ріка змін, що тече, а не шматок твердого металу; це суцвіття можливостей, що постійно змінюється, а не застигла сума характеристик», і для мене немає нічого ціннішого ніж бути в потоці цих постійних особистісних змін — своїх та своїх клієнтів.

В рамках особистого професійного розвитку мене зацікавила тема психосоматики, тому я розпочала навчання у міжнародному проекті «Психосоматична медицина в контексті сучасного психоаналізу».

Займаюсь тренінговою роботою, зокрема у співпраці Громадською організацією «Всеукраїнська асоціація центрів надання адміністративних послуг» та Вінницькою обласною асоціацією органів місцевого самоврядування.

Як робота з психологом може вплинути на життя людини?

Часто люди потрапляють у ситуації, з яких не бачать виходу, все починає здаватись «не тим». За таких умов люди не помічають, як самі створюють неприємні для себе обставини, радше звинувачують когось ззовні, страждають, борються з певним «зовнішнім ворогом», але не звертають увагу на себе, почуваються безсильними, тому повернення відчуття того, що саме ВИ є автором свого життя і є головною метою терапії.

Розкажіть про метод психотерапії, за яким ви навчались. Чому саме цю школу обрали для себе?

Звісно, я отримала не лише спеціальну освіту з психології, але й пройшла спеціалізацію — з особистісно — центрованної психотерапії за К. Роджерсом у Київській школі розвитку психотерапії, де протягом 5 років отримувала неповторний і унікальний досвід групової роботи під супроводом досвідчених тренерів. На початку я довго вагалася обираючи між різними напрямками психотерапії і зважилася не через красномовні визначення в спеціалізованій літературі, а завдяки одному чоловіку, який сказав: «Якщо я почуваюся добре, тоді можу допомогти комусь іншому». Як виявилося пізніше, це був тренер з особистісно-центрованої терапії)) Зачепило те, що в цьому методі акцент саме на «людині», а не на «проблемі», не про те що було колись? як правильно чи що правильно?, а «як ти»? що з «тобою»? — глибока увага до особистості, зацікавленість у її доброму самопочутті — зцілює саме єство…

Терапевт супроводжує клієнта не в проблему, а в глибину його внутрішнього світу, досвіду його переживань, які важливі для людини «тут і зараз».

Олена Олександрівна, з якими питаннями та труднощами Ви працюєте?

Зона моїх професійних компетенцій достатньо широка. Адже всі люди унікальні, відповідно і запити у них різноманітні.

Численні проблеми виникають тоді, коли ми намагаємося виправдати очікування інших, замість того, щоб визначити наші власні.

Я пропоную клієнтам сприймати роботу з психологом, як захоплююче дослідження свого внутрішнього світу: справжніх, не навіяних, бажань та мрій, точок гармонії власного «Я», нерозкритих можливостей та величезного потенціалу, що є в кожному з нас.

Запрошую приєднатися у дослідженнях:

— свого власного психічного простору, простору своїх бажань та мрій

— стосунків з партнерами, батьками, дітьми, колегами та значимими людьми

— досвіду, який не приніс бажаних результатів

— питаннях самооцінки, самореалізації та вибору

— переживання тривоги й страху

— психосоматичних запитів

— а також ваші особисті запити, які важко озвучити та сформулювати.

На завершення процитую відомого французького гештальтиста Ж-П Сартра: «Важливо не те що зробили з мене, а те що я сам зробив з того що зробили з мене».

Давайте творити зміни разом!

Працюю очно та онлайн.

Запис на консультацію: — 067 430 71 61, 063 232 43 53

https://psyholog-lisovskaya.0432.ua/

ел. пошта — [email protected]

Источник

Новости Украины | Последние новости Украины