Спорткомплекс у Сарнах готують до відкриття (ФОТО)

У Сарнах споруджують спорткомплекс та реконструюють приймальне відділення центральної районної лікарні. Об’єкти зводять в рамках Національної програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Як проходять роботи, ознайомився голова ОДА Віталій Коваль.

Спорткомплекс в Сарнах має потужну багатофункціональну залу з трибунами на 760 місць. Вона розрахована не лише на ігрові види спорту – міні-футбол, волейбол, баскетбол. Тут діятимуть борцівська, боксерська та тренажерні зали. Важливо, що комплекс адаптований для зайняття спортом для людей з інвалідністю та маломобільних груп.

Будівельники звели споруду з «нуля», виконали зовнішні опоряджувальні роботи. Встановлена сантехніка, проведена електрика та опалення, під’єднані мережі.

Зараз у залі готують підлогу для вкладання паркету, завершують ремонт на інших поверхах. Також роблять благоустрій прилеглої території.

Будівельники запевняють, що на серпень можна планувати відкриття споруди. Адже її готовність — 95 %.

«У спорткомплексі в Сарнах невдовзі лунатимуть вигуки вболівальників. Спорудження об’єкту – на завершальній стадії. Національні федерації з різних видів спорту вже звертаються з проханням провести у новозбудованому спорткомплексі змагання, навіть всеукраїнського рівня. У планах – змагання з міні-футболу, волейболу, баскетболу, єдиноборств. Переконаний, що сучасний спорткомплекс у Сарнах дозволить підготувати не одного чемпіона з Рівненщини!» — зазначив Віталій Коваль.

Окрім того, керівник області побував у Сарненській ЦРЛ. Заклад визначений як опорний, і входить до семи закладів, що беруть участь у програмі «Велике будівництво».

Медики лікарні стверджують, що приймальне відділення – це обличчя закладу. Тут пацієнтам діагностують захворювання, оперативно та ефективно надають ургентну та невідкладну допомогу. А після цього – стаціонарно лікують.

«У результаті реконструкції відділення має стати сучасним та комфортним приміщенням для людей та медиків. Дизайн для усіх відділень буде однаковий, як і перелік медичного інструментарію. Єдиний брендбук передбачений типовим проєктом, що розробило МОЗ. Проєкт документації – майже на виході. Далі проведуть експертизу на міцність. У разі стабільного фінансування від держави, будівельні роботи у приймальних відділеннях планують завершити у жовтні-листопаді цього року», — наголосив Віталій Коваль.

Загальна вартість об’єкту – 23 млн грн.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: