Спортсмени у Полтаві отримають по 37 тисяч гривень

Спортивні досягнення

У Полтаві Дарія Бражник стала чемпіонкою світу з пауерліфтингу. Вона є випускницею факультету фізичної культури та спорту Нацуніверситету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».  

Загалом у Полтаві до Дня фізичної культури та спорту 66 спортсменів отримають грошові нагороди. Кошти отримають лише ті спортсмени, які мають вагомі досягнення.

Директорка Полтавського Департаменту культури молоді та спорту Олена Ромас розповіла, що сума нагороди залежатиме від вагомості досягнень у спорті. Утім, всі ці премії все одно будуть одноразовими. З міського бюджету Полтави на ці нагороди витратять 810 тисяч гривень.  

Вже відомо, що 10 спортсменів отримають не багато і не мало – 37 тисяч гривень. І це кожному! До цього переліку майбутніх «багатіїв» увійшли спортсмени-кандидати до складу Олімпійської збірної України. Серед них чемпіон світу та Європи Олександр Хижняк, веслувальники Марія Кічасова-Скорик, Едуард Шеметило та Денис Камерилов, плавець Любомир Лемешко, а також їх тренери.  

«Такса» за спортивні досягнення на світових та європейських чемпіонатах дещо менше – 18,6 тисяч гривень. Ці виплати отримають 15 полтавців-призерів і переможців змагань із дзюдо, шашок, пауерліфтингу, армреслінгу та карате. Серед них і Дарія Бражник – чемпіонка світу зпауерліфтингу.  

Як відомо, День фізичної культури та спорту України відзначають в нашій країні з 1994 року. Роблять це щорічно, у другу суботу вересня. Цього року святоприпадає на 12 вересня.  

Раніше, видання 05366 повідомляло: спортсменка з Полтавщини перемогла на Кубку Світу. 

Нацуніверситет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: