Фото: Соцсети Росіяни вдарили безпілотниками по Одесі
Російські військові регулярно з різних видів озброєння — ударними БпЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ — атакують українські регіони.
Унаслідок атаки дронів на Одесу постраждали люди, була пошкоджена цивільна інфраструктура. У місті тривають роботи з ліквідації наслідків обстрілу. Про це у неділю, 13 квітня, повідомив керівник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.
Він розповів, що Одеса ввечері 13 квітня зазнала ворожого обстрілу з використанням ударних безпілотників.
«За попередньою інформацією, внаслідок удару постраждало чотири людини», — поінформував глава ОВА.
Крім того, внаслідок дронового удару була пошкоджена цивільна інфраструктура та автівки. Також фіксуються загорання.
«Над ліквідацією наслідків працюють усі відповідні служби», — додав начальник ОВА.
Пізніше в мережі уточнили, що постраждало п’яеро осіб. Їм надають медичну допомогу.
Нагадаємо в Одесі пролунали вибухи.
Раніше повідомлялось, що Росія запустила «шахеди» по Україні. Близько сьомої години вечора 13 квітня російська армія здійснила пуск «шахедів» з Приморсько-Ахтарська та Чауди (тимчасово окупованого Криму).