Стало відомо, чим буде оголошений 2021 рік в Україні

Новий рік

В Україні новий, 2021 рік, оголосять роком онкологічного скринінгу. Для цього, Парламент ухвалив постанову «Про Рекомендації парламентських слухань на тему: «Організація протиракової боротьби в Україні. Проблеми та шляхи їх вирішення», передається на сторінці «Верховна Рада України» в соцмережі Facebook.  

Як зазначається, наступний рік має бути оголошений, як роком онкологічного скринінгу в Україні.  

Ще в нашій країні планують затвердити Національну стратегію контролю онкологічних захворювань до 2030 року. Необхідно розробити й план дій виконання цієї стратегії (інструменти для реалізації, основні цільові показники та індикатори оцінки результативності).  

Крім цього, в Україні хочуть винести на розгляд Верховної Ради Проєкт Закону «Про Загальнодержавну цільову програму боротьби з онкологічними захворюваннями». Законопроект, в разі прийняття, має отримувати фінансування, при чому – щорічне. Ще має бути розроблений комплекс заходів з виконання резолюції Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я «Профілактика раку і боротьба з ним в контексті комплексного підходу».  

Раніше, видання 05366 писало: «Відомо: від чого найчастіше помирають мешканці Кременчука». А також: «Третя група: для кременчужанина у місті шукають кров» та «Молодій кременчужанці потрібна допомога у боротьбі з лімфомою». 

Верховна Рада України

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: