Стало відомо, хто буде кандидатом на посаду Житомирського міського голови від «Свободи»

Від політичної сили «Свобода» кандидатом на посаду очільника Житомира буде Сидір Кізін — нинішній депутат Житомирської обласної ради, голова Житомирської обласної організації ВО «Свобода».

Про це депутат облради написав на власній Фейсбук-сторінці. У дописі Сидір Кізін офіційно підтверджує, що вирішив балотуватися на посаду Житомирського міського голови. За словами депутат, він переконаний, що спільно з виборцями-житомирянами вдасться зробити місто дійсно таким, в якому люди будуть хотіти жити! Водночас Сидір Кізін закликає долучатися до нього у соціальних мережах.

Нагадаємо, що шість років тому Сидір Кізін був очільником Житомирщини з березня по липень. Також на порталі Житомирської обласної ради зазначається, що свободівець є ще й директором юридичної фірми «Кізін Чібісов та партнери». Організація, зауважимо, є ТОВ.

Нещодавно ми також писали, хто ж балотуватиметься на посаду міського голови в Житомирі від «Слуги народу». Це Віктор Євдокимов — ректор «Житомирської політехніки».

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: