Стало відомо, коли в Україні розпочнеться навчальний рік у ВНЗ

Навчальний рік

В Україні вчора, 30 липня, чітко визначили коли, як та для кого розпочнеться навчальний рік 2020-2021. Про це повідомляється на Урядовому порталі. 

Як зазначається, цьогорічні вступники, які подаватимуть документи до ВНЗ та стануть першокурсниками, зможуть приступити до навчання з 1 по 15 вересня. Це ті, хто навчатиметься на освітній рівень – бакалавр.

Студенти старших курсів зможуть без проблем почати навчання з 1 вересня, 2020 року, а студенти, які вступають цього року на магістратуру, завітають до лекційних кабінетів з 11 по 15 вересня. Такі дати визначили вчора на нараді з представниками всіх місцевих органів влади в країні. 

За словами Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, українські університети мають необхідний рівень автономії, який дозволяє їм самостійно визначати форми навчання та освітній процес. 

Всього в країні нині понад 1,2 мільйонів студентів. Для всіх них навчальний процес має бути забезпечений в умовах пандемії коронавірусу (COVID-19). 

З огляду на те, як в подальшому буде розвиватися епідеміологічна ситуація повинно прийматися рішення щодо переведення студентів на дистанційну форму навчання. Форма навчання залежатиме, як ситуація розвиватиметься в тому, або іншому регіоні. Бути однаково по всій країні — не може. 

Загалом, університетам рекомендують планувати початок навчального року з урахуванням карантинних обмежень. Поки що, карантин було продовжено до 1 вересня, цього року. 

Раніше, видання 05366 повідомляло: переміщатися приміщенням школи, училища, або університету учні та студенти мають в масках. А також: випускник в Україні набрав рекордну кількість балів з 4-х предметів ЗНО. 

Урядовий портал

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: