Старшина із Житомирщини: Гирі тренують в чоловіка міцність тіла і духу

Про старшину із Житомирщини розповідають у Фейсбук-спільноті «Північний кордон. Держприкордонслужба».

Спорт – це основна допомога і віддушина по життю! Завдяки спорту я знаходжусь в однострою прикордонного відомства і я цьому дуже радий! Адже охороняти кордони рідної держави – це одна із почесних і дуже престижних професій!

Саме таке життєве кредо має старший інструктор (з фізичної підготовки та особистої безпеки) відділу професійної підготовки Житомирського прикордонного загону старшина Леонід Суходольський.

«Займатись спортом я почав з 9-го класу. Особливу цікавість в мене завжди викликав саме гирьовий спорт, адже саме гирі тренують в чоловіка міцність тіла і духу. Відліком мого спортивного життя я вважаю момент знайомства із заслуженим тренером України Олександром Миколайовичем Дідовцем, який, напевно, розгледів в мені якийсь іскрометний потяг та схильність до спорту. Саме завдяки моєму тренеру я досяг тих успіхів, які маю. Дуже шкода, що з 2017 року його немає разом з нами» – згадує з журбою в очах Леонід Анатолійович.

Додамо, що Дідовець Олександр Миколайович (1954-2017) – заслужений працівник фізичної культури і спорту України. Чемпіон України 1986–88 у ривку. Рекордсмен СРСР 1988 у ривку. Переможець міжнародного турніру пам’яті В. Омельченка (2005–06). Почесний громадянин міста Новограда-Волинського, тренер-викладач, майстер спорту України міжнародного класу, семикратний чемпіон світу серед ветеранів з гирьового спорту, відомий на весь світ, як «Звягельський богатир».

В свої 24 Леонід – кандидат в майстри гирьового спорту. Є неодноразовим учасником міжнародних змагань, чемпіонатів України та області на яких неодноразово займав призові місця. Загалом в своїй особистій скарбничці військовослужбовець має понад 25 медалей різного ґатунку. Поряд з цим, на чемпіонатах Державної прикордонної служби України з гирьового спорту Леонід три роки поспіль займає призові місця.

Цікавим фактом є те, що на першому відкритому турнірі-пам’яті Олександра Дідовця наш герой в запеклій боротьбі виборов перемогу та зайняв найвищу сходинку на п’єдесталі переможців у категорії «85 кг».

Уродженець Новоград-Волинщини Леонід Суходольський на військову службу в лави ДПСУ прийшов строковиком у 2016 році. Проходив службу в Мостиському прикордонному загоні, де і вирішив поєднати своє життя з прикордонним відомством – підписавши свій перший контракт. В 2017 році Леонід Анатолійович за власним бажанням для подальшого проходження служби переводиться в Донецький прикордонний загін на відділ прикордонної служби «Сартана», де він безпосередньо приймає участь в захисті суверенітету та територіальної цілісності України.

«Особистим «дружнім рекордом» для мене є підняття ривком, в новорічну ніч 2018 року, пудової гирі, яку ми з мої товаришем, нині військовослужбовцем Львівського прикордонного загону, почергово підняли 2018 разів. Цікавий був рекорд » – згадує Леонід.

Служба в Житомирському прикордонному загоні для Леоніда починається того ж 2018 року, коли він, по завершенню визначеного терміну служби в зоні проведення ООС, прибуває до мобільного підрозділу прикордонного загону. Тут він неодноразово приймає участь в затриманнях порушників законодавства України з прикордонних питань.

Враховуючи особисті військові заслуги та спортивні досягнення, на початку 2020 року, Леонід стає старшим інструктором (з фізичної підготовки та особистої безпеки) для всього персоналу загону де має можливість особистим прикладом та професіоналізмом розвивати любов до спорту прикордонного колективу.

За інформацією «Північний кордон. Держприкордонслужба»

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: