Степанов розповів, скільки масок знадобиться учням на день

Одноразова маска призначена на три години носіння. При цьому її вистачить на цілий день, оскільки надягати потрібно не завжди.

Учням буде достатньо однієї одноразової маски на день. Про це заявив глава міністерства охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу 28 серпня.

За словами Степанова, однієї маски вистачить, тому що учням не потрібно надягати їх під час проведення занять.

«Якщо дитина користується звичайною одноразовою маскою, то їй достатньо однієї маски на день.

Тому що вона не завжди в ній перебуває. Можна покласти маску в кишеню, коли починається урок, а на перерві — надягнути знову. Крім того, зараз багато тканинних масок. Коли дитина прийшла додому цю маску потрібно випрати і попрасувати», — додав глава МОЗ.

У нових рекомендаціях зазначається, що учні 1-4 класу можуть приходити в школу або пересуватися без масок або респіраторів.

При цьому в центрі громадського здоров’я вказується, що маски рекомендується носити всім учням, якщо вони роблять це правильно.

«Те, що можна не носити — не означає, що носити не рекомендується. Рекомендації для всіх залишаються однаково. Якщо дитині правильно пояснити, і вона буде носити і користуватися маскою правильно, то звичайно, що маску рекомендується носити. Єдиним винятком є ​​діти до двох років», — пояснив фахівець з інфекційного контролю ЦГЗ Роман Колесник.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: