Степанов знову не визначився із кандидатом на посаду НСЗУ

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив про те, що не визначився з кандидатурою на посаду голови Національної служби здоров’я України за результатами онлайн-відбору. Він зазначив, що повноцінний конкурс відбудеться після карантину.

Про це повідомляє «Без купюр».

На сьогодні мною прийняте рішення за результатами співбесід і проведеного добору. Повідомляю, що не визначено кандидатуру на Голову НСЗУ. Велика ймовірність, що буде оголошено додатковий добір. Відповідно, після цього буде визначено переможця”, – процитували Степанова у пресслужбі МОЗ.

Міністр додав, що через карантин не можна провести повноцінний конкурс на посаду голови НСЗУ. За словами Степанова, зараз можливе лише проведення добору на посаду – за рахунок підписання контракту із переможцем на час карантину, а після його завершення – має відбутися повноцінний конкурс.

Нагадаємо, що раніше низка ЗМІ і політиків заявляли про те, що саме директор Кіровоградського обласного клінічного онкологічного диспансеру Костянтин Яриніч очолить НСЗУ за результатами співбесіди.

23 червня колишня очільниця МОЗу Уляна Супрун написала у Фейсбуці, що невідомий зухвало фотографував її біля квартири, де вона мешкає, а потім сів у машину, в якій був чоловік дуже схожий на Яриніча. Та що Степанов хоче призначити його головою НСЗУ, хоча він попався на вимаганні грошей від пацієнта.

Останній у відповідь заявив, що вона вирішила “хайпонути” перед засіданням уряду, на якому затверджуватимуть кандидатуру голови НСЗУ, і що позиватиметься до суду через наклеп.

Ексголова патронатної служби МОЗ Станіслав Грещищин стверджує, що автівка, в якій сфотографували Костянтина Яриніча, належить нардепові від ОПЗЖ Мамояну.

Зазначимо, що відповідно до порядку призначення на посади державної служби на період карантину, затвердженого постановою Кабміну від 22 квітня №290, призначення відбуваються без конкурсу, за результатами співбесід. Проте, порядок передбачає проведення конкурсів на ці самі посади по завершенню карантину.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: