Створено програми вирішення проблемних ситуацій громади

Вчора у Світловодську відбулася зустріч депутатів Світловодської міськради від ОП-ЗЖ з регіональним керівництвом партії.

Під час зустрічі обговорювалися актуальні для жителів міста питання і програми для їх вирішення. Після перемоги на місцевих виборах в Світловодську опозиціонери отримали 7 мандатів. Депутат від опозиційної ПЛАТФОРМИ — ЗА ЖИТТЯ Любов Жарикова було обрано старостою селища Власівка, де знаходиться велика частина промислових підприємств Світловодської ОТГ.

Як зазначив депутат Кіровоградської облради від ОП-ЗЖ Михайло Литвиненко, в регіоні багато проблем, над вирішенням яких працюють наші представники.

«Це і ремонт доріг, шкіл, інші соціальні питання. Після об’єднання територіальних громад і приєднання до Світловодського нових територій гостро постало питання з фінансуванням багатоквартирних будинків »,

— сказав Михайло Литвиненко.

Опозиціонери розробили програму співфінансування багатоповерхівок. Також для розгляду на сесії Кіровоградської облради підготовлені необхідні документи про фінансування ремонтних робіт Власівській школи.

«З необхідних для цього 21 млн грн. держава виділила лише 8 млн, решта суми зависла на обласному рівні »,

— пояснили депутати.

В аварійному стані перебуває траса Т 12-11 Знам’янка-Дмитрівка-Світловодськ. І теж на проведення ремонтних робіт потрібні кошти. Всі пропозиції, підготовлені депутатами від ОП-ЗЖ, планується винести на найближчу сесію Кіровоградської облради.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: