Студенти «Житомирської Політехніки», ймовірно, відсвяткували посвяту гуртом у нічному клубі. У ВНЗ все заперечують

СТУДЕНТИ

Посвяту у студенти в нічному клубі Житомирська політехніка спростовує. Кажуть, обмежилися форматом невеличкого зібрання у внутрішньому дворі з невеличким концертом. Сама ж інформація про посвяту «гуляла» соцмережами, окремі навіть зважуються говорити, що це правда. У самому нічному клубі студентське святкування також спростували.

«Наскільки мені відомо, так, профком орендує клуб, а потім продає квитки, тут, у нас в Політесі. Вартість десь 20-30 гривень», — розповідає студент «Житомирської політехніки».

«Ми святкували свято першокурсника у п’ятницю, 9 жовтня. Святкували з 17:00 до 19:00 на території університету. Тому ми можемо говорити про те, що відбувалося безпосередньо в університеті», — запевняє проректор з молодіжної політики університету «Житомирська політехніка» Олена Денисюк.

«Ми ні єдиного року не займалися організацією «Індіго», це не наша робота і особисто я це не підтримую. Ми ніяк його не рекламуємо, квитки не продаємо. Ми займаємося посвятою в університеті, а що робити після студенти самі вирішують», — каже студентський ректор «Житомирської політехніки» Ігор Наумчук.

Джерело: sk1.tv

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: