Світлина 1978 року: Будинок в Житомирі, в якому народився видатний композитор Борис Лятошинський

АРХІТЕКТУРА

У мережі Фейсбук краєзнавець Борис Дубман опублікував світлину, на якій зображений будинок, в якому народився Борис Лятошинський — видатний композитор, професор, музичний педагог та диригент.

«Гоголівська вулиця, будинок № 7.

Фото 1978 року.

У цьому будинку в 1894 році народився в майбутньому прославлений Борис Лятошинський. Тоді вулиця називалася Милівська, потім — Гоголівська, а з 1990 року — Бориса Лятошинського.

Милівською ця вулиця була названа на честь житомирського інженера Григорія Милова, за проектом якого осушили болото на цьому місці, що дало можливість в 1860-их роках почати забудову вулиці.

Тут, поруч з Михайлівською вулицею, минуло дитинство малого Бориса Лятошинського. Будинок, на жаль, не зберігся. На його місці в 1996 році встановлено пам’ятник Борису Лятошинському. Світлина нині зберігається в Москві — в Російському національного музеї музики», — розповідає в описі до фото Борис Дубман.

Світлина 1978 року: Будинок в Житомирі, в якому народився видатний композитор Борис Лятошинський, фото-1

Джерело фото: goskatalog.ru

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: