Суд на 850 гривень оштрафував посадовця Волинської митниці, який напав на журналістів каналу «Аверс»

Журналістка Марія Петручик каже, що від початку розслідування розуміла, що справу хочуть розвалити або зробити так, аби митник отримав мінімальне покарання.

Шацький районний суд Волинської області 15 липня 2021 року оштрафував на 850 гривень посадовця Волинської митниці Державної фіскальної служби Валерію Коцуру. Його визнали винним у порушенні ч.1 ст.171 Кримінального кодексу України – у перешкоджанні роботі журналістів телеканалу «Аверс».

«Двоє нападників проходили в справі як свідки, а головному фігуранту Олександру Марчуку інкримінували напад не на журналістів, а на цивільних осіб, у той час як його посібника Валерія Коцуру, який допомагав Марчуку відбирати камери і виштовхувати журналістів, судили саме за напад на представників преси, – пишуть «Волинські новини». – Олександр Марчук уникнув відповідальності, адже справу в його випадку закрили за строком давності, а Валерію Коцуру присудили 850 гривень штрафу».

У вироці суду йдеться, що Коцура «умисно, протиправно, з метою перешкоджання законній професійній діяльності журналістів … почав створювати перепони щодо збирання, одержання, фіксації, поширення і зберігання інформації». Обвинувачений своєї провини не визнав та переконував, що не бачили у журналістів посвідчень. Натомість суд стверджує, що Коцура знав, що перешкоджав у зйомці саме журналістам.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: