Суд припинив діяльність норкової ферми на Житомирщині, де знущалися над тваринами

ЕКОЛОГІЯ

Представниками законодавства, згідно рішення суду, припинено діяльність, а також арештовано майно підприємства в селі Сінгури, що на Житомирщині.

У прокуратурі Житомирщині відповідну інформацію підтвердили, посилаючись на відповідну ухвалу суду.

Там, якщо вірити словам очевидців, норки перебували просто в жахливих умовах. Вони, якщо бути відвертими, просто повільно гинули в муках. У цьому матеріалі викладемо кілька світлин, аби проілюструвати всю жахливість та серйозність ситуації. Більше 40 тисяч тварин перебували на звірофермі.

Наразі ж клопотання, подане прокурором, задовольнив Богунський райсуд, який наклав арешт і на самих норок, і на документацію підприємства, і на службові приміщення та транспорт звіроферми.

Ми, звісно ж, не представники правоохоронних органів, і не судді, але тут й вченого ступеня не потрібно, аби усвідомити. Наскільки погано було і самим норкам, і якої шкоди ферма могла нанести довкіллю, людям, які дихали всіма тими нечистотами та брудом! Навіть дорослі чоловіки, які бували на підприємстві, говорили, що там людям зі слабкими нервами краще не перебувати. Більше того, вони говорили, що навіть здорові люди там, без перебільшення, можуть втратити свідомість від всього того смороду.

Звісно ж, варто й надалі слідкувати за перебігом подій, оскільки багатьом небайдуже, що ж буде далі і з самими тваринками, та й цікаво, як в подальшому розвиватиметься ця історія.

Ми ж у свою чергу, нагадаємо про обшуки, які незадовго до відкриття тривали на звірофермі. Про це ми повідомляли на сторінках нашого видання.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: