Теракт на Житомирщині: підірвали залізничну колію, котрою рухався вантажний потяг із Білорусі

КРИМІНАЛ

Слідчими Управління СБ України на Житомирщині розпочали кримінальне провадження після жахливого інциденту. Річ в тім, що було підірвано залізничну колію, якою курсував вантажний потяг за маршрутом «Барбари – Коростень».

Вибух трапився на відрізку шляху «Сокорики-Бехи». Вантажний транспортний засіб перевозив із Республіки Білорусь понад 60 вагонів з дизельним пальним, а також з бензином. Через цей інцидент були пошкоджені залізничні шпали, а рейки деформувалися. Внаслідок вибуху жертв немає.

На перегоні «Сокорики-Бехи» під час руху потягу, який транспортував із Білорусі 64 вагони із бензином і дизельним пальним, стався вибух, у результаті якого деформовано рейки та пошкоджено залізничні шпали. Жертв у наслідок інциденту немає.

На місці підриву одразу почала роботу слідчо-оперативна у складі якої: фахівці вибухо-технічної служби, представники Нацполіції Житомирщини та Управління СБ України в Житомирській області.

Слідчі органи безпеки розслідують обставини скоєння підриву як терорестичний акт (за ч.1 ст.258 КК України).

Представники Управління СБ України в Житомирській області звертаються до людей, котрі б могли бути свідками злочину та повідомити наявну інформацію про терористичний акт. Тим можливим свідкам підриву, котрі виявлять свою громадянську позицію і розкажуть будь-яку інформацію, котра може бути важливою для слідства, просять звертатися за номером (096) 563-02-07 та на «гарячу лінію» (0412) 47-21-52.

За матеріалами пресгрупи УСБ України в Житомирській області

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: